Tirgū - draudzīgas akcijas pārtikas precēm 12. janvārī

12. janvārī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū zemnieki un mājražotāji būs sarūpējuši dažādas akcijas un atlaides pārtikas precēm. Tirgus laikā bērni un pieaugušie gaidīti Kalnciema kvartāla galerijā, kur kopā ar spēļu izgudrotājiem “Brain Games” varēs attīstīt reakcijas ātrumu, atjautību un loģisko domāšanu un pat iegūt ceļojumu uz Antarktīdu.

Tirgū par draudzīgām cenām varēs iegādāties bioloģiski audzētas, Latvijā ražotas pārtikas preces – daudzveidīgus sierus, gaļu un zivis, svaigi ceptu maizi, kūkas, sukādes un sīrupus. Bruno Cīrulis no paipalu fermas „Rīta putni” un kaņepju produktu ražotājs Ingus Niedra atbalsta videi draudzīgo iepirkšanos, tāpēc iepriecinās ar atlaidēm tos, kuri līdzi uz tirgu paņems savu olu kastīti vai burciņu. Savukārt Vīnu veikalā būs īpaši piedāvājumi Markes reģiona mazo vīna darītavu vīniem, kas pieejami tikai Kalnciema kvartālā. Tirgus dienā akcijas dalībniekus būs iespējams atpazīt pēc īpaša akcijas marķējuma pārtikas tirgotāju stendos.

Arī 2019. gadā Kalnciema kvartālā jaunākās galda spēles piedāvā “Brain Games”. Šogad pirmā galda spēļu darbnīca notiks 12. janvārī plkst. 11.00-15.00, kurā tiks padomāts par pašiem mazākajiem apmeklētājiem un arī vecākiem – daudzveidīgās nodarbēs varēs attīstīt reakcijas ātrumu, atjautību un loģisko domāšanu. Papildus tam būs pēdējā iespēja nofilmēt savu spēles „Ice Cool” triku, lai piedalītos konkursā, kur galvenā balva ir ceļojums uz Antarktīdu!

Dalība bez maksas.