Kautkaili Kalnciema kvartālā: “Vasara ārā. Vasara kopā” atklāšana 30. maijā

Atzīmējiet kalendāros 30. maiju – Kalnciema kvartāla koncertsezonas un leģendāro ceturtdienu vakaru lielo atklāšanu! Šī gada pirmo “Vasara ārā. Vasara kopā” vakaru atklās viena no pēdējā gada uzlecošākajām pašmāju grupām “Kautkaili”, savukārt skatuvi iesildīs grupa “Idille” un DJ Dubra.

“Kautkaili” pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, kur latviešu 90-to gadu alternatīvā popmūzika satiek pasaulīgu soulmūziku, izmantojot mūsdienīgus skaņu slāņus. Grupas dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne Pāže, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē. 2023. gada novembrī grupa laida klajā savu debijas albumu “Personas kods”, kas ieguvis “Zelta mikrofona” nomināciju kategorijā “Gada popmūzikas albums”. Savukārt dziesma “Ļauj man” jau iekarojusi Latvijas radiostaciju viļņus un ieguvusi “Zelta mikrofona” “Gada dziesmas” nomināciju.

Uz pasākumu droši nāciet izslāpuši un izbadējušies – “Vīnu veikals un kafe” servēs Itālijas Markes reģiona vīnus un kafiju, verandā strādās pop-up dzirkstošo dzērienu stacija, savukārt vakariņas gatavos gadiem iecienītās street food kafejnīcas. Šogad “Vasara ārā. Vasara kopā” esam paredzējuši nevienu vien pārsteigumu, kā latviešu estrādes skatuves zvaigzni, starptautiski novērtētu džezu, meistarīgus dīdžejus, jau tradicionālo Šaha dienu un vēl. Kas un kad tieši – atklāsim drīzumā, tāpēc sekojiet līdzi un tiekamies mūsu rūtotajā laukumā ik ceturtdienu visas vasaras garumā!

Ieeja pasākumā bez maksas un no plkst. 18.00.

Pasākumu atbalsta “Lielvārdes alus”.

Norises vieta – Kalnciema iela 35.