1. jūnijā Bērnu diena

1. jūnijā plkst. 10.00-16.00 nu jau tradicionāli Kalnciema kvartālā atzīmēsim Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Paralēli iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgum, šajā dienā īpaši pievērsīsimies radošai un reizē attīstošai bērnu nodarbināšanai, tirgū būs iespējams iegādāties Latvijā šūtu bērnu apģērbu, jaunākajām dāmām saistošus aksesuārus un citas bērniem noderīgas lietas. 


PROGRAMMA:

* Plkst. 11.00-15.00 ābeļdārzā darbosies Starptautisā inovāciju skola, kas jaunos tehnoprātniekus iepazīstinās ar STEAM un tehnoloģijām aizraujoša veidā. Skola uz tirgu būs atvedusi 3 komplektus, kas veicinās inženiertehnisko domāšanu, sīko motoriku un reizē izklaidēs kā mazus, tā lielus. “Lego spike” ļaus bērniem veidot un programmēt savus robotus, kā arī palīdzēs apgūt robotikas un programmēšanas pamatus. “Beebots” ir mazas robotizētas bites, kuras bērni varēs programmēt, izmantojot uz to ķermeņa esošās pogas. Savukārt ar 3D pildspalvām jaunie darboņi būs aicināt trenēt savu radošumu un motoriku.

* Plkst. 11.00 uz skatuves bērnu un jauniešu vokālā studija “Nots” priecēs ar koncertprogrammu “Krāsainā bērnība”.

* Plkst. 11.00-12.30 kafejnīcā ilustratore Signe Ērmane vadīs mākslas nodarbību bērniem no 8 gadu vecuma. Kopā ar mākslinieci bērni zīmēs pašportretus, kas būs piepildīti ar savu pasauli. Pieteikšanās un vairāk info: https://ej.uz/367v.


Plašāka pasākuma programma drīzumā. Ieeja un dalība visos pasākumos (izņemot mākslas nodarbībā) bez maksas.