11. jūlijā Dzeltenie Pastnieki, Edgars Rubenis un Marija Luīze Meļķe

VASARA ĀRĀ. VASARA KOPĀ rit pilnā sparā! 11. jūlijā ielūdzam pavadīt vakaru kopā ar ģitāristu Edgaru Rubeni un dzejnieci Mariju Luīzi Meļķi, savukārt turpinājumā visus sanākušos iepriecinās 80to leģendārā latviešu grupa “Dzeltenie pastnieki”.

Pirmie šajā vakarā uz skatuves kāps ģitārista Edgara Rubeņa un dzejnieces Marijas Luīzes Meļķes duets, kurā savīsies ģitārspēle un dzejas rindas. Paši mākslinieki savu daiļradi raksturo kā divgalvainu dzīvnieku, kura galvas – mūzika un dzeja – viena otru nepārtrauc, bet gan mijas un ciena viena otru, nepārblīvējot klausītāju uztveres telpu.

Vakara turpinājumā uz skatuves kāps leģendārā latviešu jaunā viļņa grupa “Dzeltenie pastnieki”, kas ar savu oriģinālo daiļradi un filozofiju atstājusi savu nospiedumu vairāku paaudžu muzikālajā un tekstuālajā domāšanā. Grupa savu darbību sākusi 1981. gadā Ingus Baušķenieka un Viestura Slavas vadībā. Savas darbības laikā grupas daiļradei ir likti daudzi politiski šķēršļi, neskatoties uz to, tā ir iemantojusi plašu klausītāju uzmanību ar tādām dziesmām kā “Milžu Cīņa”, “Kāpēc Tu Mani Negribi” un citas. 2018. gadā iznācis grupas jaunākais albums “Nepieklājīgā meitene”, un koncertā dzirdēsim dziesmas gan no jaunākā, gan 80. un 90. gadu repertuāra.

Uz pasākumu droši nāciet izslāpuši un izbadējušies – “Vīnu veikals un kafe” servēs Itālijas Markes reģiona vīnus un kafiju, verandā strādās pop-up dzirkstošo dzērienu stacija, savukārt vakariņas gatavos gadiem iecienītās street food kafejnīcas. Šogad “Vasara ārā. Vasara kopā” esam paredzējuši nevienu vien pārsteigumu, kā latviešu estrādes skatuves zvaigzni, starptautiski novērtētu džezu, meistarīgus dīdžejus, jau tradicionālo Šaha dienu un vēl. Kas un kad tieši – atklāsim laika gaitā, tāpēc sekojiet līdzi un tiekamies mūsu rūtotajā laukumā ik ceturtdienu visas vasaras garumā!

Ieeja pasākumā bez maksas un no plkst. 18.00.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome un Lielvārdes alus. Vasaras koncertsezonas informatīvais sadarbības partneris TVNET Group.

Norises vieta – Kalnciema iela 35.