18. jūlijā Žoržs Siksna un "Dzirnavnieki"

18. jūlijā nāciet dejot Kalnciema kvartāla zaļojošā ābeļdārza ielokā! Šajā vakarā uz skatuves sagaidīsim poproka grupu “Dzirnavnieki”, kam sekos viens no vasaras pārsteigumiem – Latvijas zelta estrādes spožākais tenors Žoržs Siksna. Kopā ar dziedātāju programmā “Mana muļķe sirds” uzstāsies pavadošā mūziķu grupa “ARmaestro”, savukārt bekvokāla lomā Jelgavas Tirkīza kora ansambļa meitenes. Vakaru iesildīs DJ Ģirts Šolis.

Jaunā indie poproka grupa “Dzirnavnieki” dibināta 2023. gadā, tās sastāvā ir Kaspars Pizāns (vokāls un ritma ģitāra), Ritvars Lauža ( soloģitāra), Ivars Janpaulis (bass), Edžus Kravais (bungas), Jānis Rūmnieks (taustiņi) un producents Armands Varslavāns. Paši mūziķi stāsta, ka caur savu mūziku vēlās nodot gaišumu, pozitīvas emocijas un enerģijas lādiņu.

Vakara kulminācijā uz skatuves kāps Žoržs Siksna – viens no iemīļotākajiem Latvijas mūzikas izpildītājiem un leģenda, kas savas darbības laikā kopš 20. gs. 70. gadiem ir ierakstījis neskaitāmas dažādu žanru dziesmas, kas nu jau kļuvušas par klasiku un neatņemamu sastāvdaļu daudzās brīvdabas kopā sanākšanās. Šīs un citas iecienītas dziesmas dzirdēsim arī koncertā.

Uz pasākumu droši nāciet izslāpuši un izbadējušies – “Vīnu veikals un kafe” servēs Itālijas Markes reģiona vīnus un kafiju, verandā strādās pop-up dzirkstošo dzērienu stacija, savukārt vakariņas gatavos gadiem iecienītās street food kafejnīcas. Šogad “Vasara ārā. Vasara kopā” esam paredzējuši nevienu vien pārsteigumu. Kas un kad tieši – atklāsim laika gaitā, tāpēc sekojiet līdzi un tiekamies mūsu rūtotajā laukumā ik ceturtdienu visas vasaras garumā!

Ieeja pasākumā bez maksas un no plkst. 18.00.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome un Lielvārdes alus. Vasaras koncertsezonas informatīvais sadarbības partneris TVNET Group.

Norises vieta – Kalnciema iela 35.