22. jūnijā Suitu tirgus

Ieplānojiet – 22. jūnijā Kalnciema kvartālā Līgo ieskandināšana kopā ar Alsungas suitu sievām. Trīs etapos plkst. 11.00, 12.00 un 13.00 sievas kāps uz skatuves un lustīgi piedziedās apkaimi. Kurzemnieces uz tirgu būs atvedušas pašu pītus ozollapu vainagus, pļavas ziedus, tautiski izšūtas jostas un maučus. Lai svētkos nekā netrūktu un viss būtu sarūpējams vienuviet, mājražotāji būs parūpējušies par mājās sietu sieru, cepamo gaļu, svaigiem dārzeņiem, sojšliku, no rīta ceptiem pīrāgiem, jāņu zālēm. Kazdanga piedāvās tradicionālo Jāņu sieru, pie “Bonijas siers” iegādājams kazas siers, bet pie Stefana atradīsiet Latvijā tik reto aitas sieru. “Nata cafe” būs atvedusi izslavēto sojšliku dažādās marinādēs.

Savukārt amatnieku rindās varēs izraudzīties ilgi meklēto vasaras tērpu. Ar lina apģērbu maziem, lieliem, sievietēm un vīriešiem tirgū piedalīsies Sarma, Linotēka, Gauja Gauja, Tiny Bunny un Mans Engels. Biedrība LeLat būs pārūpējusies par skaistiem lina galdautiem un ziedu vainagiem, savukārt pie Cepuru darbnīcas Sandas varēs atrast svētku tērpam pieskaņotu lina cepuri.

Tirgus laikā būs atvērta Zilās mājas veranda, kas aicinās veldzēties ar vēsu alu un sidru un uzkavēties ābeļdārzā uz pikniku no tepat tirgū iegādātiem produktiem.

Šajā dienā tirgū satiksim arī “Eizenthal” ar 3D printētām vāzēm, apģērbu zīmolu “Renate Rose” un inovatīvās papīra somas no “DER Design”.

Ieeja bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35