4. jūlijā VIŅA un Ūga koncerts

Turpinot ceturtdienu krāsaino koncertprogrammu, 4. jūlijā vakars visiem repa pazinējiem, cienītājiem un vienkārši interesentiem. Šajā vakarā uz skatuves repere VIŅA un latgaliešu repere Ūga.

Vairāk par izpildītājām:

Ekspresīva, bezbailīga un daudzpusīga – tā ir VIŅA! VIŅA (īstajā vārdā Zelma Jēgere) ir Latvijas repa scēnā pazīstama un klausītāju iemīļota izpildītāja tieši viņas oriģinalitātes, neparedzamības un patiesuma dēļ. Savā daiļradē repere atsakās saplūst ar “pelēko masu”, pakļauties jebkādiem rāmjiem un ar savu mūziku aizkustina un iekustina ikvienu klausītāju. Šobrīd māksliniece strādā pie jauna albuma, kurā savīsies dažādas tematikas, instrumenti un viesmākslinieki, piemēram, Ralfs Eilands. Arī ceturtdienas koncertā, pavisam iespējams, varēsim dzirdēt dažus singlus no gaidāmā albuma, apvienojot mūziķes jau iecienītās dziesmas un jaunākos veikumus.

Vakaru jaudīgi turpinās repere Ūga, kas nāk no Latgales un plašākai publikai vārtus vērusi kopš 2016. gada. Ūga (no latgaliešu valodas – oga) 2020. gadā izlaidusi savu debijas albumu “LG ir HH”, un jau 2021. gadā ar to ieguva mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” balvu nominācijā “Gada debija”. “Dzīves garšas tveršana, dauzīšanās, jaunība un, ja tā var teikt, piesaistošs nepareizīgums, kas nepārkāpj robežu,” tā pati Ūga raksturo savu mūziku. Ar savu sievišķo pienesumu Latvijas hip hopā, Ūga pavisam nesen izdevusi albumu “Čardaukšu rūtaļa”. Šajā vakarā Ūga sola “kurināt” skatuvi un izpildīt programmu no abiem albumiem.

Uz pasākumu droši nāciet izslāpuši un izbadējušies – “Vīnu veikals un kafe” servēs Itālijas Markes reģiona vīnus un kafiju, verandā strādās pop-up dzirkstošo dzērienu stacija, savukārt vakariņas gatavos gadiem iecienītās street food kafejnīcas. Šogad “Vasara ārā. Vasara kopā” esam paredzējuši nevienu vien pārsteigumu, kā latviešu estrādes skatuves zvaigzni, starptautiski novērtētu džezu, meistarīgus dīdžejus, jau tradicionālo Šaha dienu un vēl. Kas un kad tieši – atklāsim laika gaitā, tāpēc sekojiet līdzi un tiekamies mūsu rūtotajā laukumā ik ceturtdienu visas vasaras garumā!

Ieeja pasākumā bez maksas un no plkst. 18.00.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome un Lielvārdes alus.

Norises vieta – Kalnciema iela 35