6. jūnijā Kārļa Kazāka trio un Helēnas Kozlovas koncerts

6. jūnijā tiekamies nekur citur kā Kalnciema kvartāla rūtotajā laukumā “Vasara ārā. Vasara kopā”. Pirmo vasaras ceturtdienu ieskandinās Helēna Kozlova ar grupu, Kārļa Kazāka trio un DJ Dubra. Rosinām aicināt līdzgājējus un gatavoties tiešām omulīgai noskaņai!

Ko vakarā dzirdēsim?

Kārlis Kazāks, Maija Ušča un Anete Kozlovska spēlēs akustiskās mūzikas koncertu, kurā skanēs Kārļa Kazāka jaunākās un ne tik jaunas dziesmas. Trio šobrīd ir ceļā uz jauna albuma ierakstu, kura skanējumu varēs novērtēt apmeklētāji. Helēnas Kozlovas programmā būs pašsacerēti klavierskaņdarbi/dziesmas un dziesmas ģitāras pavadījumā no grupas "Levīti" repertuāra, no soloalbuma "Tāluma Tuvumā" repertuāra un vēl neierakstīti skaņdarbi. Reizēm Helēnas koncertos mēdz notikt arī neparedzamas improvizācijas. Uldis Rudaks savulaik par Helēnas balsi ir teicis: “Dziedātāja Helēna Kozlova ir neparasta un unikāla parādība latviešu mūzikā ar ļoti jaudīgu balsi – viņa var dziedāt gan ļoti zemu, gan klasiski augstā balsī, gan arī rūkt, kā to mēdz darīt puiši metālisti un, ko sauc par growl.”

Uz pasākumu droši nāciet izslāpuši un izbadējušies – “Vīnu veikals un kafe” servēs Itālijas Markes reģiona vīnus un kafiju, verandā strādās pop-up dzirkstošo dzērienu stacija, savukārt vakariņas gatavos gadiem iecienītās street food kafejnīcas. Šogad “Vasara ārā. Vasara kopā” esam paredzējuši nevienu vien pārsteigumu, kā latviešu estrādes skatuves zvaigzni, starptautiski novērtētu džezu, meistarīgus dīdžejus, jau tradicionālo Šaha dienu un vēl. Kas un kad tieši – atklāsim laika gaitā, tāpēc sekojiet līdzi un tiekamies mūsu rūtotajā laukumā ik ceturtdienu visas vasaras garumā!

Ieeja pasākumā bez maksas un no plkst. 18.00.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome, Lielvārdes alus.

Norises vieta – Kalnciema iela 35