8. jūnijā Kalnciema kvartālā “Laika suns” koncerts

Ceturtdien, 8. jūnijā, ar jaudīgu grupas “Laika suns” koncertu Kalnciema kvartālā tiks atklāta vasaras sezonas kultūras programma “Vasara ārā. Vasara kopā.”

Kalnciema kvartāls, kas jau izsenis kļuvis par vienu no iemīļotākajiem socializēšanās un kultūras baudīšanas epicentriem Rīgā, ar prieku izziņo savus šīs vasaras kultūras notikumu un pasākumu plānus, kas tiks rīkoti paralēli tradicionālajam ik sestdienas notiekošajam Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgum.

Kalnciema kvartāls uzņēmies sagādāt bagātīgu un kvalitatīvu mūzikas programmu visas vasaras garumā – līdzās aktuālu pašmāju un ārzemju grupu koncertiem un dīdžeju setiem, gaidāmi īpaši vakari, kas tiks veltīti gan sievietēm Latvijas mūzikā, gan elektroniskajai un eksperimentālajai mūzikai. Tiks rīkoti regulāri džeza vakari, tāpat arī Kalnciema kvartāls parūpēsies arī par hip-hop mūzikas cienītājiem un aicinās uz pavisam vērienīgām elektroniskās mūzikas dienas ballītēm, kas sola aizraut gan rūdītākos deju klubu apmeklētājus, gan arī tos, kas sen atraduši no slēgtu telpu burziņiem.

Grupa “Laika Suns” ceturtdien, 25. maijā, atklās Kalnciema kvartāla vasaras sezonu. “Laika Suns” ir moderna rokgrupa no Rīgas, kas šajā pavasarī atzīmē 10 gadu pastāvēšanu. Grupas sastāvā ir Arnis Račinskis, Kārlis Josts, Elvijs Pārpucis un Jānis Burmeisters. Grupa plašāk pazīstama ar dziesmām “Pavasari” un “Atceries Rīgu vasaras naktīs”. “Laika Suns” saknēs ir britpopa ģitārmūzika un urbāni ritmi, savienoti ar naktdzīves smeldzi latviešu valodā.

“Esam priecīgi, ka tieši mums ir dota iespēja likt punktu salnām un pelēcībai, tāpēc aicinām darīt to kopā, atverot Kalnciema kvartāla vasaras sezonu! Būs visas tās dziesmas, kuras tu jau zini, plus dažas no tām, kuras tu zināsi jau pavisam drīz,” uz koncertu aicina mūziķis Arnis Račinskis.

Papildus muzikālajai programmai, Kalnciema kvartāls programmas “Vasara ārā. Vasara kopā” aicinās piedalīties plaša spektra tematiskajos vakaros, kas veltīti konkrētām interesentu grupām, to starpā mākslas pasaules baudītājiem, galda spēļu un šaha cienītājiem, literatūras mīlētājiem, veselīga dzīvesveida piekritējiem, tūrisma entuziastiem un ne tikai, tādējādi aicinot izbaudīt siltos vasaras vakarus gan plašākā, gan šaurākā konkrētās tēmas interesentu lokā. Kalnciema kvartālā notiks arī vairāki pasākumi bērniem un jauniešiem, to skaitā radošās meistarklases dažādu mākslinieku vadībā, izziņas un jaunatklāšanas prieku veicinošas darbnīcas.

Līdz ar vasaras sezonas atklāšanu 25. maijā, Kalnciema kvartāla kultūras dzīves organizatori izziņos plašāku un detalizētāku vasaras programmas plānu. Gluži kā iepriekš, par visiem aktuālajiem pasākumiem, koncertiem un tematiskajiem tirdziņiem Kalnciema kvartāls regulāri informēs medijus, kā arī publicēs informāciju savos sociālo tīklu kanālos. Aicinām sekot līdzi informācijai facebook.com/kalnciemaiela.