Adījumu tirgus 18. janvārī

18. janvārī plkst. 10.00-16.00 Adījumu tirgū Kalnciema kvartāls aicinām papildināt plauktus ar cepurēm, cimdiem, šallēm un uzvilkt vēl vienu plānu, bet neticami siltu džemperi zem virsjakas. 

Tirgū būs ne tikai siltumu sargājoši apģērbi un aksesuāri, bet arī adītas un videi draudzīgas bērnu rotaļlietas un oriģinālas somas. Un nav vēl piemērotākas sezonas, kad interjeru papildināt ar adītiem un tamborētiem priekšmetiem, tāpēc tirgū būs lielāki un mazāki spilveni, pārvalki, pledi un citas mājīgas lietas. Sasildīties palīdzēs ne tikai amatnieki, bet arī zemnieki un mājražotāji ar uz vietas gatavotiem ēdieniem un aromātiskiem dzērieniem.

Plkst. 11.00-14.00 galerijā notiks RIBOCA sniegavīru veidošanas darbnīca, iedvesmojoties no Augustas Serapinas (Lietuva) darbiem un reizē no Sarah Ortmeyer (Vācija) objektu piepildītajām telpām. Ja pirmā janvāra nogale nesīs sniegu, tad darbnīcas dalībniekiem būs iespēja velt un veidot sniegavīrus (arī iekštelpās, vērojot to izzušanas procesu). Globālā sasilšana ir kā rezultāts dažādām cilvēces nepārdomātām rīcībām un viena no sekām ir laikapstākļu izmaiņas – sniega neesamība. Paralēli ikmēneša tematiskajām darbnīcām līdz maijam notiks arī grafiti/ stencila darbnīca, kurā tās vecākie dalībnieki ar maketēšanas nažiem veidos un griezīs siluetus – stencilus, iedvesmojoties no dotajiem atslēgas vārdiem un RIBOCA2 māksliniekiem. Mazākie interesenti darbosies ar šķērēm un krāsu flakoniņiem veidojot jau konkrētu tēlu aprises un krāsainos siluetus uz sienām.

Dalība bez maksas.


Plkst. 10.00-14.00 notiks Ledenes brošu darbnīca maziem un lieliem Brūnās mājas zālē. Tiks veidotas skaistākās brošas no stikla gabaliņiem visās varavīksnes krāsās. Tās varēs dāvināt mammai, māsai, draudzenei vai sev. Vēlāk darbi tiks kausēti speciālā stikla krāsnī Ledenes darbnīcā. Gatavās stikla brošas varēs saņemt pēc nedēļas pie Ledenes (t.29883632) . Maksa par materiāliem vienai brošai 5 eiro.