Adventes tirgus 1. decembrī

Nesteidzīgi meklēt dāvanas sāksim jau 1. decembrī plkst. 10.00-16.00 Adventes tirgū.
Lai visā dāvanu meklēšanas juceklī padarītu Jūsu Ziemassvētkus par patīkamu pieredzi un iepriecinātu savus mīļos ar noderīgām un jēgpilnām lietām, decembrī Kalnciema kvartāls aicina uz veseliem 10 Ziemassvētku tirgiem – katru sestdienu un svētdienu plkst. 10.00-16.00.

Papildus gan darbadienās, gan brīvdienās iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur no 3. decembra katru nedēļu saimniekos kāds cits Ziemassvētku pop-up veikals.

Sestdien Adventes tirgū būs retro lampas, Emerald Rabbit zaļumi burciņās urbānajam dārzam, ROYAL GAMES GL prāta mežģi no koka, Indigo Laboratorija dabīgi ziedūdeņi, MIL eleganti dizaina atstarotāji, RIIJA kimono un Loviletters neparastas vēstules un mūsdienīgas filca čības, Dinari Couture džemperi ar smalkiem indiešu izšuvumiem un citas dāvanas. Ierosinām arī padomāt par savu veselību un alternatīvu svētku ēdienkarti – tirgū atradīsiet incampagna.lv bioloģiskus apelsīnus no Sicīlijas, lauku krāsnī ceptu rudzu maizi, Nature Gift un TEPAT dabīgus sīrupus, sukādes un Sēklu muss saldumus.

Plkst. 11.00-15.00 kopā ar Brain Games aicinām uz spēles IceCool triku čempionātu Kalnciema kvartāla Brūnās mājas zālē. Gan pieaugušie, gan bērni varēs arī nofilmēt savu IceCool triku, piedalīties konkursā un iegūt iespēju doties ceļojumā uz Antarktīdu.

Ja dāvanu meklēšana labāk padodas darbadienās, tad iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur „Ziemassvētku pop-up veikalā Nr.1.” no 3. līdz 9. decembrim varēs atrast IK makery baltā māla mežģīņu traukus, Evijas Handmade smaržīgās ziepes, DER videi draudzīgās papīra somas, Creative Cosmetics dabīgās bērnu sejas krāsas un Pure Crystal Jewelry mirdzošās kristālu rotas. Savukārt 4., 5. un 6. decembrī varēs atvilkt elpu pēc dienas steigas un turpat galerijā meistarklasēs sarūpēt svētku dekorus, uzzīmēt savu miera mandalu un sagatavot paštaisītas ziepes.

Dalība Adventes tirgus pasākumos bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.