Adventes tirgus 2. decembrī

2. decembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks Adventes tirgus. Lai visā dāvanu meklēšanas juceklī padarītu Jūsu Ziemassvētkus par patīkamu pieredzi un iepriecinātu savus mīļos ar noderīgām un jēgpilnām lietām, decembrī Kalnciema kvartāls aicina uz veseliem 10 Ziemassvētku tirgiem – katru sestdienu un svētdienu plkst. 10.00-16.00.

Papildus gan darbadienās, gan brīvdienās iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur no 3. decembra katru nedēļu saimniekos kāds cits Ziemassvētku pop-up veikals.

Svētdien aicinām nogaršot arī īpašo Street Food piedāvājumu – Steiku Haoss svētku burgerus, Sidrabjērs karstu zupu un Rīta putni paipalu olu iesmiņus. Tirgū būs dāvanas, ko neatrast lielveikalu plauktos – kokosriekstu krūzes, Niedriņi dabīgi niedru salmiņi dzērieniem, retro lampas, RIIJA pop-up veikalā Natālijas Jansones krekli un Loviletters kimono, neparastas vēstules un filca čības, Halo Phone Stands koka telefona turētāji ar iebūvētām tehnoloģijām, Brigitas Ektermanes Spēka zīmes puzuru komplekti visai ģimenei un pat Latvijā audzēta amaranta produkti – eļļa, graudi, proteīns un čipsi. Ierosinām arī padomāt par savu veselību un alternatīvu svētku ēdienkarti – tirgū atradīsiet incampagna.lv bioloģiskus apelsīnus no Sicīlijas, lauku krāsnī ceptu rudzu maizi, ANVI bagātīgu grieķu virtuvi, Granberry dabīgus sīrupus un sukādes.

Plkst. 11.00-15.00 norisināsies Adventes vainagu darbnīca kopā ar Latvijas skauti un gaidas – taisīsim savu Adventes vainagu no dabīgiem materiāliem.

Plkst. 12.00-15.00 kopā ar „Spēka zīmēm” izgatavosim puzurus ar tradicionāliem latviešu paņēmieniem – salmiem, niedrēm, skaliem, spalvām un dziju. Agrāk ticēja, ka puzuri palīdz pārdzīvot tumšo gadalaiku un ienest mājās mieru. Būs iespējams sarūpēt arī gatavus komplektus visai ģimenei. 

Abas darbnīcas notiks Brūnās mājas zālē. 

Ja dāvanu meklēšana labāk padodas darbadienās, tad iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur „Ziemassvētku pop-up veikalā Nr.1.” no 3. līdz 9. decembrim varēs atrast IK makery baltā māla mežģīņu traukus, „Evijas Handmade” smaržīgās ziepes, „DER” videi draudzīgās papīra somas, „Creative Cosmetics” dabīgāsbērnu sejas krāsas un Pure Crystal Jewelry mirdzošās kristālu rotas. Savukārt 4., 5. un 6. decembrī varēs atvilkt elpu pēc dienas steigas un turpat galerijā meistarklasēs sarūpēt svētku dekorus, uzzīmēt savu miera mandalu un sagatavot paštaisītas ziepes.

Dalība visos Adventes tirgus pasākumos ir bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.