Adventes tirgus Kalnciema kvartālā 1. decembrī

1. decembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartalā  notiks Adventes tirgus ar baleta koncertu un darbnīcām ģimenēm ar bērniem. Tirgū atradīsiet unikālas, jēgpilnas un noderīgas dāvanas, kuras neatrast lielveikalu plauktos. Īpaši šogad Kalnciema kvartāls piedāvā savu atklājumu servisu – iespēju doties ekskursijā pie Latvijas zemniekiem un mājražotājiem, kā arī pieteikties bezmaksas tūrei kvartālā.

Svētdienas programma:

Plkst. 11.30-15.00 dabīgo saldumu ražotne "Abra" praktiski rādīs kā no augļiem un dārzeņiem var pagatavot gardus saldumus. Darbošanās notiks arī ar šokolādi, kā arī tiks rādīts un stāstīts kā uzņēmumā top veselīgā šokolāde. Darbnīcā izmantos ķirbjus un ābolus, ko mērcēs šokolādē. Meistarklasē pagatavoto katrs pats var iesaiņot un paņemt līdzi.

Dalības maksa: 2 EUR

Plkst. 15.00-16.00 liela diena būs visiem bērniem, kas sapņo kļūt par baletdejotājiem un balerīnām – Brūnās mājas zālē bērni varēs noskatīties baleta priekšnesumu “Sniegpārsliņu deja”, bet pēc tam piedalīties baleta meistarklasē, iespējams, pirmoreiz iepazīstot baleta mākslu. Koncerta un meistarklases vadītāja - Deju skolas vadītāja Anda Zīsberga un audzēknes. Baleta meistarklasei lūgums sūtīt pieteikumus uz e-pastu colourpoint.dej@gmail.com. Dalība bez maksas.