Aksesuāru izpārdošanas tirgus 3. augustā

3. augustā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla Aksesuāru izpārdošanas tirgus būs veltīts visu veidu aksesuāriem – lieliem un maziem, karināmiem un spraužamiem, kabināmiem un sprādzējamiem. Vairāk nekā 100 Baltijas modes zīmoli izpārdos neizpirktas vasaras kolekcijas ar atlaidēm līdz 50%, tomēr ar katru tirgotāju varēs kaulēties par labāko cenu. Visas dienas garumā gan bērni, gan pieaugušie varēs caurdurt ausis un tikt pie pirmajiem auskariem, kā arī paši taisīt aksesuārus kopā ar lietuviešu dizaineri. Pie DJ pults – Nina Elektrichka.

Pirmo reizi piedalīsies “Wims” ar Latvijā ražotiem apaviem, kas piedāvā pieredzējušu kurpnieku kvalitāti ar mūsdienīgu dizainu. Priecājamies, ka arvien jauni zīmoli domā par ilgtspēju – “PETit accessories” piedāvā upcycle rotas no PET pudelēm. Katru gadu īpaši Aksesuāru izpārdošanas tirgū pie mums ciemojas itāļu kvalitātes un dizaina apavi “LILMILL”, kurus iecienījušas daudzas rīdzinieces. Tirgū “LILMILL” līdz pēdējam pārim izpārdos vasaras apavus ar -50% atlaidi. Būs arī “June9” ar dažāda izmēra somām un kurpēm. Lieliem un maziem pirkumiem noderēs “Loviletters” big bag un “R.O.W.L.” koka somiņas. Būs pieejams arī smalks roku darbs un sudraba rotas no “AUGUSTE”, Klintas Rautiņas veidoti sudraba auskari un ādas auskari un somas no “Buduart” un “Lācis Original”. Izvēlētos aksesuārus varēs pieskaņot skaistām kleitām no “Boka clothes” – tās ražotas tikai vienā eksemplārā, un košas krāsas varēs meklēt pie populārā Latvijas zīmola “ZIB”. Bērnu apģērbu piedāvās “Tiny Bunny” un “Hebe”. Būs padomāts arī par dizainu un mājas interjeru, piemēram, “Kaltene” piedāvās vēsturisko plakātu reprodukcijas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas arhīviem.

Plkst. 10.00-16.00 īpaši šajā dienā piedalīsies “Pro Cosmetics” speciālistu komanda, kas Kalnciema kvartāla galerijā piedāvās caurdurt ausis un tikt pie pirmajiem auskariem. Ja kādam ir bail no procedūras, tad varam iedrošināt, jo šoreiz speciālisti caurdurs ausis, nevis tās “sašaus”. Tādā veidā notiek nevis audu saraušana, bet gan atbīdīšana. Varēs piedalīties arī paši mazākie, jo instruments ir viegls un caurduršana notiek ļoti klusi, kas ļauj bez problēmām caurdurt ausis.

Plkst. 12.00-14.00 lietuviešu māksliniece Aurelija Šiupienienë no zīmola “Gera Aura” kopā ar bērniem ābeļdārzā taisīs dizaina koka aksesuārus. Aurelija parādīs, kā apgleznot koka formas ar akrila krāsām un izveidot piespraudes augu un meža dzīvnieku veidolā.

Uz galerijas jumta par mūziku rūpēsies mūsu īpašā viešņa – Nina Elektrichka, kas savu mūziku raksturo kā “atmosfēriski eleklektisku elektroniskās mūzikas ceļojumu”. Viņa spēlēs pār koku galotnēm no galerijas jumta, lai dzird viss Āgenskalns!

Paralēli piedalīsies arī zemnieki un mājražotāji, pie kuriem varēs uzēst vēlās brokastis vai pusdienas, bet Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā&kafe iedzert vīnu vai kafiju.