AUKSTĀS MODES IZPĀRDOŠANA Kalnciema kvartālā

11. februārī Kalnciema kvartāls aicina uz AUKSTĀS MODES IZPĀRDOŠANU – dienu, kad Kalnciema kvartāla teritorijā un mājīgajā Vīnu veikala zālē atkal satiksies vietējie modes dizaineri un mākslinieki, izpārdodot ziemas kolekcijas apģērbus, aksesuārus un apavus. 


Aukstās modes izpārdošanas dienā 2017. gada 11. februārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāls atvadīsies no pēdējām ziemas paliekām un gatavosies pavasarim kopā ar jau labi zināmiem zīmoliem, kā arī citiem jauniem un mazāk zināmiem modīgo apģērbu, aksesuāru un apavu ražotājiem, kas tirdziņa apmeklētājiem piedāvās savu produkciju par īpašām izpārdošanas cenām un ar atlaidēm.  


Savukārt par aktīvu un radošu darbošanos bērniem būs parūpējusies Cepamrotu “Aukstās modes rotas” darbnīca, kurā bērni varēs izgatavot gaismcaurlaidīgus piekariņus.  

11. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrā notiks LEGO robotu skolas nodarbības, kurā Alfarobot robottehnikas skolas speciālistu vadībā ar konstruktoru Lego Education WEDO bērni varēs taisīt robotus.  

Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrā 11. februārī plkst. 14.30, iepriekš piesakoties, apmeklētāji varēs izmēgināt savus spēkus rotkaļu darbnīcā darbā ar sudraba stiepli kopā ar meistariem no Damberga dizaina studijas.