Aukstās modes izpārdošanas tirgus 16. februārī

16. februārī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks lielākais aukstās sezonas tirgus, kurā vairāk nekā 100 Latvijas modes un dizaina zīmolu izpārdos ziemas kolekcijas apģērbus, apavus un aksesuārus par īpaši izdevīgām cenām. Tirgus sola apmeklētājiem „visaukstākās” atlaides līdz pat -50%, tomēr ar katru tirgotāju varēs kaulēties par labāko cenu. Atlaides būs iespējams meklēt visā Kalnciema kvartāla teritorijā: atjaunoto koka māju pagalmā, Vīnu veikala&kafe zālē, zilās mājas verandā un galerijas pop-up veikalā.

Piešķirt ziemīgus akcentus piedāvās rotu zīmoli “NADA”, “Pure Crystal Jewelry”, “MIL”, “ROTAA” un tādi somu meistari kā “DER”, “Maruu Leather”, “3 wind knots” un ciemiņi no Lietuvas “Nerti krepšiai”. Vienkāršība, neitrāli toņi un funkcionalitāte – skandināvu minimālismu varēs atrast zilās mājas verandā, kur šajā dienā saimniekos konceptuāls sieviešu apģērbu un aksesuāru veikals “VIBE”. Pirmo reizi Kalnciema kvartāla tirgū piedalīsies jauns latviešu zīmols “Pienalote”, kas piedāvās uzgleznot uz krekla savu mīluli. Bērnus iepriecinās “Hebe”, “Petra” un “WUFkids”. Galerijas pop-up veikalā “Loviletters” palīdzēs atrast īsto filca čību pāri un pat japāņu kimono. “Murrā” aitas, alpakas, lamas un truša vilna pārtaps siltos un unikālos apavos. Savukārt Vīnu veikalā&kafe pie itāļu vīna glāzes varēs nesteidzīgi pielaikot “Ecattus”, “Sanfashion” un “Espatte” apģērbus. Visu veidu adījumus sarūpēs “Mattilde”, “Lokali”, Liene Zeiliša, “Sweets and knits” un citi. Savukārt sagatavoties atkusnim būs iespējams ar “Colorfall” un “RainSisters”, kuru piedāvājumā būs eleganti lietusmēteļi un gumijas zābaki.

Tirgus laikā apmeklētāji aicināti iegādāties daudzveidīgas dabas delikateses, nobaudīt karstu sestdienas branču ziemīgajā ābeļdārzā un iedzert siltu dzērienu Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā&kafe.


Plkst. 11.00-15.00 kopā ar "Ledene" notiks krāsaino stikla brošu darbnīca. "Ledene" kopā ar maziem un lieliem dalībniekiem veidos stikla brošas no stikla gabaliņiem visās varavīksnes krāsās. Nāc, ielūkojies radīšanas procesā un izveido pats savu piespraudi, ko varēsi dāvināt mammai, māsai, draudzenei vai sev. Vēlāk darbiņi tiks kausēti speciālā stikla krāsnī "Ledenes" darbnīcā. Gatavās stikla brošas varēs saņemt no 23.februāra. 

Plkst. 12.00-15.00 “Loviletters” darbnīcā mācīs bērniem un pieaugušajiem, kā pašiem uztaisīt oriģinālu dizaina dekoru. Sekojot instrukcijai, darbnīcas dalībniekiem būs nepieciešams no koka detaļām izveidot figūru un vēlāk to izgreznot ar krāsām pēc savas izvēles.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.