Aukstās modes tirgus 29. oktobrī

29. oktobrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks ikgadējais Aukstās modes tirgus! Tas vienuviet pulcēs vairāk nekā 50 modes preču tirgotājus, kuri piedāvās rudens/ziemas kolekcijas apģērbus, apavus un aksesuārus un izpārdos iepriekšējās kolekcijas par izdevīgām cenām! Savukārt pie Rīgas Stila un Modes tehnikuma audzēkņiem varēs iemācīties face art pamatus un gūt noderīgus padomus grima veidošanā.


Zīmoli priecēs ar rudenīgiem jaunumiem un palīdzēs sagatavoties aukstajai sezonai. Jaunas apģērba kolekcijas varēs sastapt pie SARMA linen&wool design, ORNATE fashion, Fox-Pace un Hebe, siltus adījumus būs sarūpējuši Linotēka, Mattilde, Ornare, Ilze Egle, Juris Kuzmans un Ru adījumi,  skaistas un oriģinālas rotas piedāvās Raja Style, Astra Stones un Saules akmens, bet tērpu ar košiem aksesuāriem varēs papildināt pie DER Design un Anna Pearl.


Šajā dienā Kalnciema kvartālā viesosies Rīgas Stila un Modes tehnikuma audzēkņi, kuri kafejnīcā vadīs grima meistarklasi un kopā ar tirgus jaunākajiem apmeklētājiem veidos sejas zīmējumus. Papildus apmeklētāji aicināti baudīt karstus dzērienus ābeļdārzā un nogaršot iknedēļas tirgotāju sagādātos rudens labumus.