B U R T U tirgus Kalnciema kvartālā 26. augustā

“5 minūtes” pirms mācību gada oficiālā un lasīšanas sezonas neoficiālā sākuma Kalnciema kvartālā atgriežas ikgadējais B U R T U tirgus!


26. augustā plkst. 10.00-16.00 tirgū būs atrodams viss, kas visdažādāko pakāpju lasīt un rakstīt mīļiem nepieciešams – Izdevniecība Latvijas Mediji, Izdevniecība Pētergailis un BookBites būs sarūpējuši grāmatas latviešu un angļu valodā, piezīmju blociņus un citus kancelejas priekšmetus, iknedēļas zemnieki būs parūpējušies par gardām un lasīšanu veicinošām uzkodām, kafejnīcā būs pieejami prātus veldzējoši dzērieni, bet pie amatniekiem varēs atrast dažnedažādākos labumus skaistam un svinīgam rudens sākumam – apģērbus, aksesuārus, traukus, dizaina priekšmetus.


Plkst. 11.00 Izdevniecība Latvijas Mediji aicinās uz latviešu mūziķa Artura Gruzdiņa dzejas krājumu bērniem “Drošāks es” un aktivitāšu burtnīcas “Krāso droši” atklāšanas prezentāciju ar muzikālo priekšnesumu.


Dzejoļu grāmatā “Drošāks es” autors Arturs Gruzdiņš un ilustratore Agnese Rudzīte lasītāju ieved drošības zinību pasaulē. Visapkārt ir daudz situāciju, vietu un lietu, kas var kļūt bīstamas, taču tāpēc no pasaules nav jābaidās. Dažkārt pietiek ar to, ja esi nedaudz uzmanīgs un īstajā brīdī atsauc atmiņā pareizo rīcību.

Artura Gruzdiņa un Agneses Rudzītes grāmata un aktivitāšu burtnīca, kas paredzēta bērniem vecumgrupā 5+, ir daļa no autora radītā “Drošības festivāla”.


Ieeja tirgū bez maksas!