Babylove&The Van Dangos&The Bad Habits koncerts 1. augustā

1. augustā Kalnciema kvartāla skatuvi ieskandinās pašmāju enerģiskā mūzikas grupa The Bad Habits un agrīnās Jamaikas mūzikas cienītāji no Dānijas Babylove and the Van Dangos. Ieeja no 19.00, bez maksas.

BABYLOVE&THE VAN DANGOS

Mūzikas grupa no Dānijas, kuri pārstāv ska/rocksteady/regeja stilu. Grupa ir spēlējusi vairāk nekā 500 koncertu, sākot no dažiem lielākajiem festivāliem Eiropā līdz pat skatuvēm, kuras ir par šauru tik lielam sastāvam. Viņi ir izdevuši piecus studijas albumus. Viens no albumiem “On My Life” 2015. gadā tika izlaists Pork Pie Records, kam sekoja plaša tūre Eiropā.

Ar dziļām un stingrām saknēm agrīnajā Jamaikas mūzikā, viņi ir ļāvušies izplesties plašāk. Klausieties uzmanīgi un dzirdēsiet visu – sākot no blūza līdz pat doo-wop. Viņu “kods” ir mūžīgā mūzika, kas iekustina ne tikai kājas, bet arī dvēseli.

Grupas video:

https://www.youtube.com/watch?v=TCPakRPv474

https://www.youtube.com/watch?v=wByCopQhlxI

Grupas sociālie tīkli:

https://www.facebook.com/babylove.dk/

THE BAD HABITS

Pašmāju roka grupa pastāv kopš 2014. gada. Viņus raksturo enerģija un pašatdeve. Grupas dalībnieki atzīst, ja tiek jautāts kādā stilā viņi spēlē, pašiem īsti nav atbildes, jo solists var spēlēt kantri, kamēr ģitārists piespēlēs blūza partijas un bundzinieks – skiflu.

 „The Bad Habits” ir izdevuši arī vairākus albumus un piedalījušies dažādos pasākumos gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Grupas sastāvu veido:

Mārtiņš Balodis (vokāls, ģitāra, ermoņikas)

Jānis Līde (ģitāras, bass)

Normans Bārbals (bungas, vijole)

Grupas video:

https://www.youtube.com/watch?v=Erob6g6qvMs&list=RDEMtP9BCVYsCrNKKPFuD0JM0A&start_radio=1

Grupas sociālie mediji:

https://www.facebook.com/balodiic/

Ieeja bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Pasākumu atbalsta Lielvārdes alus, Borjomi Latvija un Domenikss.