Bērnu diena Kalnciema kvartāla tirgū 4. jūnijā

4. jūnijā plkst. 10.00-16.00 aicinām uz Bērnu dienu Kalnciema kvartāla tirgū!


Tirgus būs veltīts dažādām aktivitātēm bērniem, "Starptautiskā Inovāciju skola" vadīs robotikas un tehnoloģiju darbnīcu ar 3D pildspalvām, "Mīci" plastilīna darbnīcā visas dienas garumā varēs veidot visdažādākās plastilīna figūriņas un ar sejas krāsām būs iespējams apgleznot seju. Izdevniecība "Droši un koši" būs sarūpējuši draudzīgas atlaides bērnu grāmatām, bet galerijā varēs iepazīt akrobātikas pamatus kopā ar Rīgas cirka skolu un treneri Tatianu no Ukrainas.


Vienlaikus tirgū piedalīsies arī iemīļotie iknedēļas tirgotāji ar apmeklētāju iecienītajiem labumiem.


Programma:


10.00-16.00 "Mīci" plastilīna darbnīcā būs iespēja rotaļāties ar Mīci mīkstajiem plastilīniem, izmēģināt jaunākās formiņas un citus jaunumus.


11.00-14.00 uz skatuves "Starptautiskā Inovāciju skola" vadīs robotikas darbnīcu "Tehnoprātnieks", uz ko aicinās 5-9 gadus jaunus bērnus būvēt dažādus LEGO robotus, kuri tiks darbināti ar programmēšanas vidi planšetē.


11.00-14.00 "Starptautiskās Inovāciju skolas" Tehnoloģiju darbnīcā bērni no 9 līdz 15 gadiem varēs veidot darbus ar 3D pildspalvām. Katrs dalībnieks savu veikumu varēs paņemt līdzi uz mājām.


11.00-12.30 galerijā varēs iepazīt akrobātikas pamatus kopā ar Rīgas cirka skolu un treneri Tatianu no Ukrainas. Uz nodarbību aicināti bērni no 6 līdz 9 gadu vecumam, lai kopīgi iemēģinātu pirmos soļus akrobātikā. Dalības maksa - 5 eiro.


10.00-16.00 sejas apgleznošana bērniem