Draudzīgas akcijas pārtikas precēm 13. janvārī

Pēcsvētku laikā, kad ledusskapjos svilpo vējš, 13. janvārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla tirgū apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas akcijas un atlaides vietējo mājražotāju un zemnieku pārtikas precēm. Savukārt bērni varēs apgūt mūzikas pamatus inovatīvas spēles veidā.

Tirgū par draudzīgām cenām varēs iegādāties bioloģiski audzētas, Latvijā ražotas pārtikas preces – daudzveidīgus sierus, gaļu un zivis, svaigi ceptu maizi, kūkas, sukādes un sīrupus. Jaunu garšu cienītāji atradīs arī neparastus produktus, piemēram, biešu vai tomātu maizi, sīpolu marmelādi, kaņepju sēklu izstrādājumus, griķu cepumus vai pikantos čatnijus. Savukārt Vīnu veikalā būs īpaši piedāvājumi Markes reģiona mazo vīna darītavu vīniem, kas pieejami tikai Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā, kā arī Lapsas Māja lutinās ar gardumiem. Tirgus dienā akcijas dalībniekus būs iespējams atpazīt pēc īpaša akcijas marķējuma pārtikas tirgotāju stendos.

Plkst. 11.00-15.00 bērniem būs iespēja apgūt mūzikas teorijas pamatelementus inovatīvā spēlē, kur mūzikas mācību materiāli ir puzles un domino. Darbnīcā kopā ar muzikālās spēles izgudrotājiem Sanctus ikviens interesents varēs mācīties nošu nosaukumus un tonalitātes, kā arī salikt kādu no muzikālām kompozīcijām un pielietot tās praktiskajā darbībā. Spēle būs saistoša ikvienam bērnam, jo mācību materiāli ir aizraujoši un saprotami, kā arī dod skaidru uzdevumu, ko ir iespējams izpildīt īsā laika posmā. Darbnīcā aicināti piedalīties interesenti no 5 gadu vecuma. Dalība ir bez maksas. Norises vieta: Brūnās mājas zāle.