Etsy tirgus 17. augustā

Ņemot vērā to, ka Kalnciema kvartāla tirgū jau daudzus gadus piedalās starptautiskās tirdzniecības platformas Etsy tirgotāji no Latvijas, 17. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks „Etsy” tirgus. Šajā dienā norisināsies bērnu darbnīcas un neformāla tikšanās ar Etsy un Kalnciema kvartāla tirgotājiem, lai dalītos savstarpējos biznesa padomos.

Šogad piedalīsies 20 “Etsy” tirgotāji, gan tādi, kas tikko sākuši savu uzņēmējdarbību, gan pieredzējuši amatnieki. Būs iespēja novērtēt “Wrap it” bišu vaskadrānas alternatīvu, lai iesaiņotu pārtiku. Sievišķīgus lina apģērbus piedāvās zīmols “Sanpo”. Pirmo reizi piedalīsies zīmols “Bellulu”, kas piedāvā polimērmāla rotaslietas, un “BA WOOD”, kas piesaistīs suņu īpašniekus ar īpašām bļodām un citiem izstrādājumiem no koka. Sestdien savus dižpārdokļus piedāvās arī pastāvīgie zemnieki un amatnieki.


Programma:

Plkst. 10.00-16.00 pie skatuves Etsy veikala “LACIS original” vadītājs Ritvars mācīs kā izveidot personalizētu ādas aproci vai ādas atslēgu piekariņu, izvēlēties krāsu ādai, atslēgu riņķim, kniedei vai pogai. Tiem, kuri nesteigsies, būs iespēja ādas malas apstrādāt tāpat kā to dara “LACIS original” - pulējot ar ūdeni un bišu vasku, kā arī izmēģināt kā ir šūt ar rokām.

Plkst. 12.00-15.00 galerijā starptautiskā grafikas festivāla "Printmaking In" rīkotajā grafikas darbnīcā kā lieli tā mazi varēs uztaisīt sausās adatas tehnikā darbus uz papīra. Ar speciālu adatiņu varēs izgrebt plastikas plāksnītē zīmējumu un tad to nospiest uz papīra ar spiedes palīdzību.

Plkst. 14.00-15.00 Brūnās mājas zālē notiks diskusija par tirdzniecību Etsy platformā. Piedalīsies Rita no zīmola “DER DESIGN”, kas dalīsies pieredzē, kā ir vadīt Etsy veikalu un piedalīties Kalnciema kvartāla tirgū. Guna iepazīstinās ar alternatīvu internetveikalu “forkids.love”, ar kura palīdzību tiek eksportēti rokdarbnieku darinājumi bērniem. Zīmola “RÜ adījumi” autore Rūta pastāstīs par Etsy platformu kā iespēju savai mājaslapai. Visi laipni aicināti uzdot sev interesējošus jautājumus.