Franco Franco un Josh Johnstone & The Bonnie Doons koncerts 29. jūnijā

„Franco Franco” ir viena no spilgtākajām un aktīvākajām indīpopa apvienībām Latvijā, kuras mazalbums “Moon + Light” ieguvis mūzikas kritiķu atzinību un nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts. 


Šī gada sākumā “Franco Franco” ar labiem rezultātiem startējusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”, iekļūstot pusfinālā, kā arī martā iesildījusi britu mākslinieka Toma Odela uzstāšanos koncertzālē „Palladium Riga”. 


„Franco Franco” raksturo juteklisks un spēcīgs dziedājums, kinematogrāfisks skaņas lidojums un enerģiskas dzīvās uzstāšanās, padarot grupu par vienu no apvienībām, kas obligāti jādzird šajā vasaras koncertu sezonā.


Franco Franco - Up:

https://www.youtube.com/watch?v=NhuJ-1nHhl0


Tanī pašā vakarā dzirdēsim arī grupu no Austrālijas "Josh Johnstone"


Pēc ilgu gadu dalības dažādos sastāvos un tūrēšanas Austrālijā, ASV, Eiropā un Āzijā - Josh Johnstone atgriezās mājās Austrālijas rietumu krastā, lai uzsāktu savu solo-karjeru. Talantīgā mūziķa, Josh Johnstone solo-karjeras kontā ir EP, pilns studijas albums un tikko izdotais singls - "Just What It Is," kas ir priekšvēstnesis jaunajam albumam. Šobrīd Josh Johnstone ar pavadošo sastāvu ir Eiropas tūrē. Josh Latviju ir iemīlējis jau vairākus gadus. Pirmo reizi viesojies šeit festivālā Positivus, kur uz galvenās skatuves spēlējis ar Austrāļu grupu Happy Endings. Šogad Rīga ir izvēlēta par galveno bāzes vietu grupas Eiropas tūrei. 


Vairāk info: http://www.joshjohnstone.com/


Pasākuma sākums plkst.19:00. Ieeja bez maksas.


Koncertu rīko Kalnciema kvartāls ar "Lielvārdes alus" atbalstu.