Grupa Aloe Vera (АлоэВера) un Vladislavs Nastavševs 18.maija koncertā

18.maijā Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertu sniegs grupa Aloe Vera (АлоэВера) no Krievijas un Vladislavs Nastavševs.

Pasākuma sākums plkst.19:00. Ieeja bez maksas.

Aloe Vera radīto mūziku var dēvēt par eksperimentāli romantisku disko popu ar cinisma, viegluma, skaņas tīrības un seksīga izaicinājuma devu. Grupu pirms pieciem gadiem izveidoja pieci mūziķi no Jekaterinburgas. 2016.gada oktobrī iznāca viņu piektais studijas albums “Līdzīgi Dieviem” (Как Боги), kas ierindojās starp pirktākajiem Krievijas iTunes līdzās Lady Gaga un Robijam Viljamsam.

 “Rīgā uzstāsimies pirmo reizi,” stāsta grupas Aloe Vera soliste Vera Musaeļana. “Pirms pirmās tikšanās vienmēr ir uztraukums, taču mēs vēlamies, lai pašā pirmajā tikšanās reizē izpaliktu kautrība, bailes un aizspriedumi. Esam ieradušies, lai dzīvotu, dejotu un skūpstītos.”

Šī muzikālā tikšanās solās būt īpaša. Pirms grupas Aloe Vera uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps teātra režisors Vladislavs Nastavševs, lai izpildītu sevis komponētās dziesmas pie klavierēm.

Grupas Aloe Vera koncertu rīkotāji mārketinga aģentūra PR LĪNIJA un Kalnciema kvartāls, atbalsta Rīgas dome, banka "Citadele" un "Lielvārdes alus".


Aloe Vera – tas ir elektro pops krievu valodā ar ironiskiem tekstiem, enerģiskiem ritmiem un juteklisku vokālu. Savā 5 gadu radošās darbības laikā grupa paspējusi izdot 5 albumus, uzņemt 5 mūzikas video, ierakstīt kopīgu dziesmu ar Zemfiru un amerikāņiem Brazzaville, uzstāties šovā “Vakara Urgants”, telekanālā “Dozhd” un uzspēlēt radiostacijas “Nashego Radio” ēterā, kā arī iekļūt žurnāla “Krievu reportietis” labāko dziesmu ar sieviešu vokālu topā, vairakkārt apbraukāt Krieviju ar koncertiem un kļūt par gaidītu viesi lielākajos mūzikas festivālos. Viss sākas ar ritma sajušanu un beidzas ar neprātīgām dejām, masveida līdzi dziedāšanu, līdzi lēkāšanu un laimi. 2012.gadā viņi devās no Urāla kalniem uz Maskavu, lai iepazīstinātu ar savu mūziku un pierādīja, ka “dzīvajā” skan labāk nekā ierakstos, un bija gatavi jauniem, skaistiem radošiem sasniegumiem.


Grupas sastāvs:

• Vera Musaeļana — vokāls, teksti, mūzika

• Artjoms Kļimenko — basģitāra, ieraksti, miksēšana, aranžijas, taustiņi

• Jurijs Puškarevs — bungas

• Staņislavs Landirevs — pūšaminstrumenti

• Mihails “Ninzja” Endza — ģitāra, skaņas apstrāde

Informācija un aktulitātes par pasākumu: 

šeit