How Town jaunā albuma atklāšana 14. jūnijā

14. jūnijā plkst. 19.00-23.00 Kalnciema kvartālā būs iespēja dzirdēt starptautiskas mūziķu apvienības How Town jaunā studijas albuma atklāšanu. Grupas How Town sastāvā darbojas mūziķi no dažādām valstīm, tajā skaitā Latvijas. Koncertā klausītāji dzirdēs virtuozu džeza programmu ar laikmetīgās mūzikas improvizācijām. Koncertu iesildīs indie-rock jauni entuziasti Cellar Cat. Ieeja bez maksas.

Beļģu-latviešu grupas piecu vokālu un divu stīgu instrumentu radītā mūzika vislabāk raksturojama kā smalki izstrādātu folk/singer-songwriter dziesmu satikšanās ar džezam raksturīgu spontanitāti un laikmetīgās mūzikas improvizācijām. Grupa sniedz koncertus kā koncertzālēs, tā arī šauros klubos un mākslas telpās, tādējādi nojaucot barjeras starp elitāro un ikdienišķo.

Grupa How Town uzstājusies daudzviet Eiropā, Nīderlandē, Francijā, Itālijā, Vācijā, Slovēnijā, Horvātijā, Austrijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Beļģijā, piedalījusies prestižos festivālos: Rotterdam Jazz International (Nīderlande), Match & Fuse (Anglija), Theater Aan Zee (Beļģija). How Town ieguvusi uzvaras vairākos konkursos, tajā skaitā „Keep An Eye The Records 2017” un „Jong Muziek prize at Theater Aan Zee 2014”.

Dalībnieki:

Laura Polence, Elīna Silova, Sarah Klenes - balss

Matīss Čudars - balss, ģitāra

Lennart Heyndels - balss, kontrabass

Vairāk noklausīties var:

https://howtownmusic.wordpress.com/

https://www.youtube.com/watch?v=_Jx2aIY_6UE

Cellar Cat ir Latvijas indie-rock grupa, kurā spēlē pieci jauni talantīgi muzikanti. Grupa izveidoja savu unikālu stilu, apvienojot 90. gadu britpopa un mūsdienīgā indie-roka skanējumu, un pagājušogad laidusi klājā savu pirmo mūzikas video dziesmai "Spilling Blood", kā arī dažus live un lirikas video. Šogad Cellar Cat uzvarēja "Hadrons 2018" konkursā, piedalījās starptautiskajā jauno mākslinieku konkursā "Youthvision 2018" Azerbaidžānā un šovasar spēlēs daudzos pašmāju festivālos. Grupas mūziku bieži salīdzina ar tādām grupām kā Suede, Prāta Vētra, Coldplay un Kings of Leon.

Aleksandrs Čornijs — vokāls, ģitāra

Vladimirs Malašenkovs — bass

Jekaterina Piskune — bungas

Gļebs Jeršovs — ģitāra

Aleksandrs Dubovskis — taustiņi

https://www.facebook.com/cellarcatband/

Koncerts tiek rīkots sadarbībā ar Lielvārdes alus un Domenikss.