Indygo&Omerta koncerts 23. maijā

23. maija vakarā Kalnciema kvartālā tiks uzburta īpaši enerģiska gaisotne kopā ar divām Latvijas roka grupām “Indygo” un “Omertà”. Šīs rokmūzikas grupas ir vairākkārt koncertējušas kopā un radījušas kopīgu audiovizuālo skaņdarbu “Ienaids norimis”. Abu apvienību ceļi turpina krustoties arī ceturtdienas brīvdabas koncertā, kur abi roka trio satiksies uz Kalnciema kvartāla skatuves. Ieeja pasākumā no plkst. 19.00, bez maksas.

Vakara gaitā street food gatavos vairāki restorāni izbraukumā, un koncertu papildinās Vīnu veikala&kafe itāļu vīns, kas ir pieejams tikai Kalnciema kvartālā.

INDYGO

Šī ir alternatīvā roka grupas trio, šobrīd grupas sastāvā ir Mārtiņš Vaters, Mārtiņš Leja un Miks Riekstiņš. Grupa "Indygo" tika dibināta 2002. gadā, un arī šobrīd ir viena no ekspresīvākajām grupām. Kā galveno atspēriena punktu varētu dēvēt uzvaru roka un alternatīvās mūzikas festivālā “Zāģis”, pēc kā 2005. gadā trio izdeva savu debijas albumu “IndyGo”. Pēc debijas albuma izlaišanas grupa devās tūrē pa Latviju kopā ar SWH raidījumu “Priekšnams”, pēcāk grupa devās uz Zviedriju, kur ierakstīja progresīvā roka EP, kam sekoja koncerti kaimiņvalstīs. Pēc sastāva izmaiņām, tika izdots otrais studijas albums ar nosaukumu “Decoy”. Šajā laikā trio uztājās teju visos Latvijas mūzikas festivālos, piedalījās arī kaimiņvalstu – Lietuvas un Igaunijas mūzikas festivālos. Otrā albuma mūzikas tūre noslēdzās ar koncertu Rīgas koncertzālē “Palladium”. 2014. gadā “Indygo”, sadarbojoties ar sabiedrībā atpazīstamiem mūziķiem, tika aizvadīti divi lielkoncerti renovētajās “Koka Rīga” telpās. Trešā studijas albuma nosaukums ir “Stars”, salīdzinot ar “Decoy”, šajā albumā dziesmas ir tikai latviešu valodā. 2017. gada nogale un 2018. gads aizritēja studijās un mēģinājumu telpās, radot jauno mūzikas albumu “The Result Of Everything”, pie klausītājiem šis albums nonāks 2019. gada 17. maijā.

Grupas sociālie tīkli:

https://www.youtube.com/user/indygoband

https://open.spotify.com/artist/4FMGwDc1wjkv6TVJfiD5He

https://www.facebook.com/indygoband/

https://www.instagram.com/indygo_band/

https://twitter.com/indygo_band

OMERTA

Progresīvās instrumentāl-roka trio tika izveidots 2011.gadā, grupas sastāvā ir Renārs Lazda, Kaspars Pētersons, Einārs Latiševs. Trio radās ar mērķi piešķirt rokmūzikai jaunu, unikālu skanējumu un sajūtu. Grupa savu atpazīstamību ieguva 2013. gadā, kad uzstājās rokmūzikas grupas “Indygo” koncertā kā iesildošie mākslinieki. Tas bija lielisks sākums, jo pēc šī koncerta trio uzstājās vairākos vasaras festivālos, piemēram, “Summer Sound 2013”. Vēlāk, tajā pašā gadā, grupas skaņdarbi tika atskaņoti radiostacijās, kā arī tā uzstājās Rīgas radio tiešraidē. 2014. un 2015. gadā Omertà spēlēja “Devilstone Fest” Lietuvā. Grupa 2015. gadā klajā laidusi savu debijas albumu “Crown Of Seven”. Mūziķi aktīvi turpina koncertēt un 2019. gada ziemā kopā ar grupu “Indygo” ierakstīja kopīgu skaņdarbu ar nosaukumu “Ienaids norimis”.

Grupas sociālie tīkli:

https://omertaofficial.bandcamp.com/

https://open.spotify.com/artist/4P1C9u1Ib2I9QWSTR82VyF

https://www.instagram.com/omertalv/

https://www.facebook.com/omertalv/

Koncertu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.