Itāļu tirgus Kalnciema kvartālā 17. septembrī

17. septembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies Itāļu tirgus, kas priecēs ar itāļu kultūru, mākslu, tradicionālajiem ēdieniem un dzērieniem. Tirgus apmeklētāji varēs iepazīt un nobaudīt Itālijas delikateses un vīnus plašā klāstā, uzzināt interesantus faktus par Itāliju un tās vēsturi, kā arī apgūt itāļu valodas pamatus.


Malkas krāsnī ceptas itāļu picas un krēmīgas pastas uz vietas tirgū gatavos “Taste Maker”, ar gardiem gelato cienās “Bliss Gelato”, bet īstu itāļu kafiju un karsto šokolādi varēs nogaršot pie “Arabica”. Citronu limoncello un apelsīnu arancello varēs baudīt pie “Spirits By Roberto”, savukārt Kalnciema kvartāla “Vīnu veikals” būs sarūpējis vīnu izlasi no Itālijas Markes reģiona mazajām vīna darītavām, kā arī plašu klāstu ar olīveļļām. Dažādas Itālijas delikateses varēs atrast pie “Luigi delikateses”, bet tirgus iknedēļas tirgotāji būs sagatavojuši pesto, cietos un mīkstos sierus un fokačas.


Plkst. 11.00-15.00 itāļu valodas un kultūras centrs rīkos radošo darbnīcu bērniem “Joks ar Monu Lizu”, kurā tirgus jaunākie apmeklētāji varēs uzzināt interesantus faktus par Leonardo da Vinči slaveno gleznu, līmēt kolāžas un veidot paši savu Monu Lizu.