Izstāde "Saistviela"- Dāvis Ozols, Zīle Ziemele, Andris Eglītis līdz 30.novembrim

No 2. līdz 30. novembrim Kalnciema kvartāla galerijā būs skatāma mākslinieku Dāvja Ozola, Zīles Ziemeles un Andra Eglīša gleznu izstāde

“Saistviela”.

Saistviela ir glezniecība, kas saista iekšējo un materiālo pasauli. Glezniecība atrodas īstenības un iztēles starptelpā, kur vērojama gliemežvāka ārpuse un iekšpuse. Eļļas glezniecības tehnikā pigmentam par saistvielu tiek pievienota lineļļa un gleznojot uz audekla tiek notverta iekšējā/ārējā pasaule konkrētā laiktelpas nogrieznī. Glezniecība ir kontrolēts negadījums. Šādu vēstījumu ietver pavisam nesen akrila, alkīda, eļļas, enkaustikas un olas temperas tehnikās radītie darbi.

Veidot grupas izstādi un līdzās sev uzaicināt citus māksliniekus, Dāvim Ozolam radusies, jo dažkārt personīgajā un saspringtajā gleznieciskās domāšanas ceļā noder saruna. Gleznieciska saruna, kas iedvesmo un virza uz priekšu. Mākslinieki ir absolvējuši Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolu, Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļu, savukārt satikušies glezniecības tehniku vasaras skolā pie restauratora Dmitrija Laščetko.

Izstāde Kalnciema kvartāla galerijā būs skatāma katru darba dienu plkst. 10.00-18.00 un sestdienās plkst. 10.00-16.00, svētdienās galerija slēgta. Ieeja bez maksas.