Jakob Noiman Festival Band Kalnciema kvartālā 5. septembrī

5. septembrī Kalnciema kvartālā uzstāsies mūsu īpašie viesi un publikas iemīļotie Jakob Noiman Festival Band ar klezmera un Balkānu tautu mūziku un jaunām vēsmām citos žanros. Vakara ievadā DJ Martins Grauds! Ieeja no 19.00, kā ierasts, bez maksas.

"Jakob Noiman Festival Band ir pa vasaru kārtīgi pastrādājis reģionos un vēlas arī dzimtajā pilsētā dalīties ar uzkrātajiem vasaras iespaidiem un programmu, kas veidojusies un attīstījusies. Šoreiz programmā ne tikai mūsu atpazīstamā žanriskā vizītkarte, bet arī kamermūzikas smalkumi, piemēram, Maijas Einfeldes, Marģera Zariņa un Manuela De Faljas kompozīciju pārlikumi."


Jakob Noiman Festival Band spēlē kopā vairākus gadus (kopš 2009) un kā viņi paši par sevi saka: katrs koncerts ir piedzīvojums tā dalībniekiem, ja tajā nebūs prieka, mēs apsolāmies beigt spēlēt uzreiz, tajā pašā mirklī. Lai gan žanriski esam mazliet iestrēguši klezmera un Balkānu tautu mūzikas fāzē, pamanāmies veldzēties arī citos žanros. Žanru koncepcijā ir tikai viens kritērijs, - spēlēt to, kas tajā brīdī aizrauj. Kad mūs spēj aizraut džeziskākas intonācijas, tad piesaistām arī mūsu smalko līniju dziedātāju Ivetu. Spēlējam arī šo to no rokmūzikas vēstures vai arī kādu latviskāku kompozīciju, arī tautasdziesmas, piemēram. Tā kā pats rakstu dziesmas, nekautrējos piedāvāt arī oriģināl kompozīcijas, zināmākās no tām skan Jaunajā Rīgas Teātrī dažās izrādēs jau labu laiciņu, tā Jēkabs Nīmanis.

Sastāvs: Ugis Krisjanis - klavieres, Ansis Nikolovskis - tuba, Andis Klučnieks - flauta, Jēkabs Nīmanis – ģitāra, balss, klarnete, Varis Piņķis - bungas, Iveta Gaile – balss.

Video:

No koncerta Kalnciema kvartālā (31.05.2012):

http://www.youtube.com/watch?v=h6Em2A1SHh0

http://www.youtube.com/watch?v=fyq9RdrnYlU