Kantrī vakars ar Sesto Jūdzi 22. augustā

22. augustā ceturtdienas vakaru Kalnciema kvartālā aizvadīsim kantrī noskaņās ar leģendārās mūzikas grupas „ Sestā Jūdze” koncertu. Jau no plkst. 19.00 apmeklētāji ir gaidīti uz līnijdeju sadejošanos Ivetas Kalniņas vadībā. Ieeja bez maksas.

SESTĀ JŪDZE

Latvijas titulētākā kantrī mūzikas grupa „Sestā Jūdze” dibināta 2001. gadā. Tā kā grupas dislokācijas vieta dibināšanas brīdī bija Bilska, kas atrodas pēc mūsu aprēķiniem 6 jūdzes no vietas, kur (kā kādā dziesmā dzied) radies kantrī Latvijā, tad šim attālumam par godu arī radās grupas nosaukums “Sestā Jūdze”.

Grupas sastāvs: grupas dibinātājs, mūzikas autors, balss: Agris Gedrovičs, basģitārists, balss: Modris Miķelsons, bundzinieks: Aldis Strazdiņš, steel-ģitāra: Kristaps Rullis, ģitārists: Jānis Misiņš.

Grupa uzstājusies kantrīmūzikas festivālos un citos pasākumos Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Anglijā, Īrijā, kā arī Dānijā, tostarp Silkeborgas kantrimūzikas festivālā, kas ir viens no nozīmīgākajiem šī mūzikas stila pasākumiem Eiropā. Kopš grupas dibināšanas, piedaloties Bauskas Starptautiskajā kantrimūzikas festivālā, tā vairākkārt ieguvusi gan “Grand Prix” kā labākā grupa, gan saņēmusi balvas par labāko dziesmu un labāko izpildītāju. Tāpat “Sestā jūdze” trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu “Gada balvu” - vienreiz kategorijā “Labākā dziesma”, divreiz – “Labākais albums”. Grupa laidusi klajā četrus albumus - 2004.gadā “Emigrants”, 2008.gadā “Kalendārs” 2012. gadā “Iebrien manā saulrietā”, 2016.gadā “Labāko dziesmu izlasi”.

Grupas video:

https://www.youtube.com/watch?v=MblgfOw267w

Sociālie mediji:

https://www.facebook.com/grupasestajudze/

http://www.sestajudze.lv/

Līnijdejas vadīs Iveta Kalniņa – divkārtēja Pasaules čempione sport-līnijdejās, pro-instruktore un horeogrāfe.*

*Obligāta pieteikšanās par dalību pie Ivetas.

t.:29221108 vai iveta@linedance.lv

Ieeja bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Pasākumu atbalsta Lielvārdes alus, Borjomi Latvija un Domenikss.