Koncerts “Ar mīlestību no Ineses Galantes” 12. jūlijā

12. jūlijā, brīdi pirms festivāla “Summertime – aicina Inese Galante”, Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi norisināsies koncerts “Ar mīlestību no Ineses Galantes”, kura laikā viena no skaistākā soprāna tembra īpašniecēm – Inese Galante, kopā ar pianistu Aivaru Kalēju un jaunajiem talantiem dāvās klausītājiem neaizmirstamu vasaras vakaru.

Pašā vasaras vidū, 12. jūlijā, Kalnciema kvartālā, festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” patronese aicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz vienīgo bezmaksas koncertu šajā gadā – “Ar mīlestību no Ineses Galantes”, lai izbaudītu brīnišķīgo vasaras atmosfēru iemīļotajā pulcēšanas vietā - Kalnciema kvartālā. Šajā vakarā no skatuves skanēs pazīstamas liriskas kompozīcijas par mīlestību klavieru pavadībā, kas ļaus visiem klātesošajiem izbaudīt mīļākās melodijas. Konkursa “Ineses Galantes talanti” uzvarētāju muzikālos panākumus novērtējuši ne tikai Ineses Galantes mūzikas cienītāji, bet arī zināmi mākslas un mūzikas profesionāļi.

Ieeja bez maksas.

Festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” norisināsies 9.-12. un 14.-15. augustā Dzintaru koncertzālē. Sīkāka informācija par festivāla programmu šajā saitē: www.festivalsummertime.com.

Kalnciema kvartāla pasākumu sezonu atbalsta Lielvārdes alus un Domenikss.