Kristīnes Graudules – Putnieces izstāde ”Zīmēšanas maratons - 366 dienas”

No 6. februāra līdz 25. februārim Rīgā, Kalnciema kvartāla galerijā būs apskatāma mākslinieces Kristīnes Graudules – Putnieces izstāde: ”Zīmēšanas maratons - 366 dienas”, kas ir personisks izaicinājums – vesela gada garumā. Katru dienu, neatkarīgi no apstākļiem radīt vienu zīmējumu / 366 dienas - 366 zīmējumi.


Apņemties veselu gadu, ka katru dienu 2-3 stundas darīsi to, kas sagādā vislielāko prieku un gandarījumu. Ķert mirkļus, notvert pirmo uzziedējušo āboliņu. Apzināties katru dienu kā vērtību un novērtēt laiku. Motivācija - nokrist un uzzīmēt elpu aizraujošu Alpu kalnu skatu. Pie laivas piestiprināt sviesta beku un pa upi vizināt, lai vakarā pie ugunskura, to varētu zīmētu. Veltīt darbus fantastiskiem cilvēkiem. Uzzīmēt un apēst pēdējo zemeni no dobes. 10km virs zemes – vērot Turcijas kalnus pa lidmašīnas logu un notvert mirkli. Riskēt un doties nezināmajā. Šrilankā - Pidurangala kalna virsotnē 329. zīmējums. Katrs darbs ir unikāls, radīts tikai vienā konkrētajā dienā. Katrai dienai un darbam ir savs stāsts, piedzīvojums un mirklis. 2016. gads nav aptverams vai izstāstāms, bet sajūtams un katram tomēr savs, ar savām acīm apskatāms.


Kristīne Graudule – Putniece 2014. gadā ieguvusi Latvija Mākslas akadēmijas Maģistra grādu Vizuālās komunikācijas apakšnozarē. 2012. gadā saņēmusi Borisa Bērziņa stipendiju. Sarīkojusi vairākas personālizstādes un piedalījusies grupu izstādēs. Izveidojusi Jelgavā mākslas studiju “Grafita”, kur dalās ar savām zīmēšana prasmēm. Strādā Jelgavas mākslas skolā.


Sekot līdzi projekta attīstībai un norisei var: www.facebook.com/drawingmarathon366days/


Izstāde būs apskatāma katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00, izņemot svētdienas, Kalnciema ielā 35, Rīgā.

Ieeja bez maksas.