Laikmetīgās keramikas pop-up Kalnciema kvartālā no 9. decembra

 No 9. līdz 30. decembrim Kalnciema kvartāla galerijā notiks jau ceturtais Latvijas laikmetīgās keramikas pop-up tirdziņš, kas vienkopus pulcēs aptuveni 20 keramikas māksliniekus un zīmolus:

Laima Ceramics, Sidrabceramics, CIPARNICA Talsi ceramics, Linda Ķivule ceramics, Laine Beriņa ceramics, Oltes ceramics, K.porcelain, MelnZeme ceramics, Vidusmeži keramika, Evija Ceramics, Informal Ceramics, Cerannic, Katrīnas Keramika, Ozolins Pottery, Kristina Ceramics, Tilia Studio, mahtecreate, clumsy ceramics un citi.

Mākslinieki strādā ar mālu, akmens masu un porcelānu, izmantojot visdažādākās tehnikas, glazūras, faktūras un apgleznojumus. Katram ir savs, unikāls rokraksts, kas katru gadu attīstās un piedāvā jaunus pavērsienus. Kalnciema kvartālā būs pieejami gan dažādu noskaņu trauki, gan rotas.

Keramikas pop-up producente Una Meiberga uzskata, ka šis ikgadējais Latvijas keramiķu salidojums ir ļoti svarīgs pasākums gan nozares atpazīstamībai, gan tās attīstībai. Turklāt tikai klātienē, paņemot rokās trauku, tā īsti var nodibināt ar to attiecības. Var sajust trauka svaru, faktūru, visas krāsas un ērtumu.

Varbūt Jūs atkal esat savas ideālās krūzes meklējumos?

Keramikas pop-up darba laiks:

sestdienās plkst. 10.00-16.00

darbdienās plkst. 12.00-19.00

IG @keramikaspopup