Laikmetīgo aksesuāru izpārdošanas tirgus 5. augustā

5. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies viens no vērienīgākajiem šīs vasaras modes un dizaina tirgiem – Laikmetīgo aksesuāru izpārdošanas tirgus. Vairāk nekā 100 mākslinieki un dizaineri no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas priecēs tirgus apmeklētājus ar vērienīgām atlaidēm, sezonas dižpārdokļiem un jaunumiem no nākamās rudens/ziemas kolekcijas.

 

Mūsdienās ikdiena nav iedomājama bez aksesuāriem – rokas pulkstenis, kurš atbilst tās dienas garastāvoklim, īpašs gredzens, no kura nevar šķirties ne mirkli, kurpes steidzīgiem rītiem vai laiskām brīvdienām, galvas rotas karstai dienai vai trauksmainiem festivāliem. Laikmetīgo aksesuāru izpārdošanas tirgū uzmanības centrā būs visu veidu aksesuāri – katrs varēs atrast savu īsto.

 

Kā īpašie viesi šogad būs itāļu kvalitātes un dizaina apavi LiliMill, kas piedāvās iemīļotos apavus un somas ar vienreizējām atlaidēm, latviešu bērnu apģērbu zīmols Hebe un ZIB*. Aksesuāru izpārdošanā piedalīsies arī TOOCHE, Ecattus, KUMA Design, TATIS Riga, Yuta, Rain:is, Korola handmade jewelry, 3 wind knots, Karla.lv, Penelope’s bow ties, Moshmosh, Buduart, MaiMai, Rock and Mouse, Bum Bag, Marbuš, Soulstones by Agnese Zeltiņa, Meimelin, YAYOI rotas un daudzi citi, piedāvājot atlaides līdz pat 80%.


Bērnu aktivitātes pieskaņotas tirgus tematikai - rotu emaljēšanas darbnīca kopā ar mākslinieci Kristīni Nuķi-Panteļejevu no plkst. 11.00 līdz 15.00 Kalnciema ielā 35, brūnās ēkas zālē. Katram būs iespēja izgatavot savu rotu - auskariņus vai dzīvnieku kaklarotas uz izzāģētām vara pamatnēm. Bērni varēs izvēlēties mīļāko toni, lai ar karstu emaljas krāsu noklātu savu darbiņu un vēlāk dekorētu ar porcelāna krāsām. Darbnīca notiek ar Rīgas domes atbalstu.

 

Visas dienas garumā par muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ SimonGroove un gastronomiskos priekus nodrošinās zemnieku saimniecība “Rīta putni” ar paipalu olu iesmiņiem, “Sidrabjērs” ar īpašajiem meža gaļas burgeriem, gardas kūkas no “Lapsas māja” un atspirdzinoši dzērieni no Vīnu veikala.


Ieeja bez maksas.