Lekcija “Ko nozīmē būt dizaineram?” 28. februārī

28. februārī plkst. 18.30 Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrs aicina interjera dizaina interesentus un topošos profesionāļus uz lekciju “Ko nozīmē būt dizaineram?”. Tā ir iespēja izlauzties cauri stereotipiem par interjera dizainera ikdienu un gūt profesionālus un praktiskus padomus. Lekciju vadīs rokasgrāmatas topošajam interjera dizaineram “DIZAINA KAMASUTRA” autore Dace Stabulniece.

Praktizējošā interjera dizainere dalīsies savā desmit gadu pieredzē, mācībās un praksē gūtajiem novērojumiem, secinājumiem un ieteikumiem. Tie, kas interesējas par interjera dizainu vai plāno kļūt par dizaineriem, lekcijā uzzinās, kā izvairīties no iesācēju kļūdām un kādas praktiskas zināšanas ir nepieciešamas profesionālajā darbībā. Ko ietver interjera dizainera profesija? Kādas ir veiksmīga dizainera īpašības? Kas ir dizaina process un kas ir projekta stratēģija? Kā savu projektu pārdot klientam? Kāpēc ir nepieciešama komunikācijas kompetence? Un kāpēc ir labi investēt savās zināšanās arī pēc skolas pabeigšanas?

Būt interjera dizaineram - tas ir dinamiski progresīvs dzīvesstils ar radoši konstruktīvu domāšanu, stratēģisku mērķtiecību, empātisku atbildību, loģisku filozofiju. – DIZAINA KAMASUTRA 1

Lekcijas cena: 5.00-12.00 eiro (skolēniem, studentiem, senioriem 5 eiro)

Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv

Lekcijas norises laiks: 28. aprīlī plkst. 18.30

Norises vieta: Kalnciema kvartāla Vīnu veikals&kafe, Kalnciema iela 35, Rīga.

Lekcijas organizētājs: Nodibinājums „Koka Arhitektūras fonds”

www.kalnciemaiela.lv, Facebook/kalnciemaiela

E-pasts: kultura@kalnciemakvartals.lv