Lekcija par koka grīdu atjaunošanu 24. aprīlī

Lekcija par koka grīdu atjaunošanu 24. aprīlī Kalnciema kvartālā plkst. 18.30. Atkārtojam!

Vēsturisko un jaunu koka grīdu atjaunošanas veidi un paņēmieni. Jaunu koka grīdu veidi, pieejamie materiāli un to pielietojums kvalitatīvu grīdu izveidē.

Piemēri: Rūmenes muiža, Dzintaru koncertzāle, restorāns Roof, Palladium, privātmājas un dzīvokļi. Pamatgrīdas sagatavošana koka grīdām, koka grīdu ikdienas kopšanas ieteikumi un piemēri.

Lektors: Jānis Pelsis

Lekciju vadīs Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrs vadošais speciālists, restaurators Jānis Pelsis ar 16 gadu pieredzi darbības jomā.

Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrs, ar Rīgas pilsētas arhitektu biroja atbalstu, 2018. gada pavasarī piedāvā otro lekciju ciklu “Lekcijas par Koka arhitektūras kultūras mantojuma saglabājamību un restaurāciju”, kas veltīts koka arhitektūras mantojumam un dažādām tēmām, saistītām ar koku kā materiālu, koka īpašumu uzturēšanu. Lekcijas būs saistošas ikvienam, kas interesējas par koka arhitektūru. Šogad īpašu uzmanību vēršam arī uz praktiski noderīgām tēmām un aktuāliem jautājumiem, kas skar koka ēku īpašniekus un iemītniekus, nekustamo īpašumu aģentus, arhitektūras, restaurācijas studentus.

Lekcijas cena: 12 eiro

Biļetes nopērkamas: https://www.bezrindas.lv/lv/koka-gridu-atjaunosana-1/4498/

Norises vieta: "Kalnciema kvartāls" Vīnu veikala&kafe zāle, Kalnciema iela 35, Rīga.

Organizē: Nodibinājums „Koka Arhitektūras fonds”, atbalsta Rīgas pilsētas arhitektu birojs

www.kalnciemaiela.lv, Facebook/ Kalnciemaiela

E-pasts: kultura@kalnciemakvartals.lv