Lekcija "Prokrastinācija no smadzeņu darbības viedokļa" 23. aprīlī

23. aprīlī plkst. 19.00-20.30 Kalnciema kvartāla vīnu veikalā&kafe notiks lekcija "Prokrastinācija no smadzeņu darbības viedokļa". Ikkatrs dažreiz ir nolicis malā un hroniski izvairījies no neērtiem un negribētiem darbiem, pat meklējot dažnedažādākos attaisnojumus bezdarbībai. Dažreiz prokrastinācija ir iemesls darīt visu iespējamo, tikai ne to, ko vajadzētu darīt. Dažreiz prokrastinācija ilgtermiņā ved mūs uz to punktu, no kura atgriezties atpakaļ vēlamajos apstākļos vairs nav iespējams. No tā cieš attiecības, darbs, cilvēkiem zūd uzticība mūsos, zūd ticība arī pašiem sev!

Tad kas par procesiem notiek Tevī un vai prokrastinācija nav sākums kaut kam lielākam, nopietnākam? Kādi procesi notiek smadzenēs, kad prokrastinācija pārņem mūs? Kādi ir negatīvie un pozitīvie mehānismi prātā? Kādi ir prokrastinācijas veidi un kā sevi labāk pārvaldīt ikdienā, lai neciestu mūsu dzīves un mūsu mīļotie? Kā savu prokrastināciju padarīt par ieroci un sākt no tā gūt labumu?

Uz šiem jautājumiem atbildēs un skaidros RigaBrain sociālā biheiviorisma un smadzeņu darbības pētnieks Andrejs Kozlovs.

Biļetes cena: 7,50 eiro

Biļetes iespējams iegādāties šeit: https://www.bezrindas.lv/lv/lekcija-prokrastinacija-no-smadzenu-darbibas-viedokla-1/6040/

Norises vieta: Kalnciema iela 35, Rīga