LIAA Magnetic Latvia biznesa inkubatori tirgū 15. jūnijā

15. jūnijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū virmos iedvesmojošas biznesa idejas, jo visas dienas garumā varēs iepazīties ar Magnetic Latvia biznesa inkubatoru uzņēmēju produktiem. Tirgus neatstās vienaldzīgu nevienu – būs iespēja papildināt savu interjeru ar koka priekšmetiem no Qinn Designs, METTA STEEL un Midmini, un piepildīt virtuves plauktus ar Mazo lāču putra, Pupuchi, BrainBerry Foods, pesto.lv un čatnijiem no Smuk' dāvan'. Ar gardiem produktiem pārsteigs arī alus darītava Hopalaa, un KUUP Kafijas Grauzdētava un Curonia Coffee Roasters. Iebraukt vasarā palīdzēs BS bicycles un VENTA. Atsvaidzināt vasaras garderobi ar dažādiem košiem un funkcionāliem apģērbiem palīdzēs Be-with, SANPO, MAASA, Baiba Ladiga - conceptual fashion design un citi. Mūsdienīgus produktus piedāvās arī bērniem. Dizaina šūpuļus varēs iegādāties pie Nature King, spēļu namiņus no Lil House, kā arī KateHaa līdzsvara dēļus un daudz ko citu. Padomāts būs pat par cilvēka labāko draugu – suni, piedāvājot kopjošas ziedes no DOGSBOX. Ar produktiem iepazīstinās vēl daudzi un dažādi zīmoli.

Dienas gaitā pasākuma vadītājs Mārtiņš Kozlovskis iepazīstinās ar Magnetic Latvia biznesa inkubatora dalībniekiem, kā arī dzirdēsim piecus Magnetic Latvia biznesa inkubatoru uzņēmēju pieredzes stāstus ''Lūst vai plīst” prezentācijās. Katrs stāstītājs parādīs savas pieredzes ieguvumus un dalīsies ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas, lai tur lūst vai plīst. Kā pašam izaudzēt un attīstīt ideju LIAA biznesa inkubatorā, pastāstīs LIAA Valmieras biznesa inkubators vadītājs Jurģis Priedītis.

Paralēli norisināsies biznesa ideju ģenerēšanas spēle “Piķis nav problēma”, kuras mērķis ir brīvā un radošā gaisotnē ģenerēt biznesa idejas, tās attīstīt un piedāvāt, lai iepazītos ar dažādiem uzņēmējdarbības procesiem. Būs padomāts arī par pašiem mazākajiem tirgus apmeklētājiem, jo Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru klienti darbnīcās piedāvās dažādas radošas aktivitātes bērniem, kā piemēram, JOJO Rotaļu JOGA, picu cepšanu Vīnkalni Brīvdabas picērijā, darbošanos Midmini spēļu virtuvītēs un Lil House namiņos, sejas krāsošanu ar Biokidd bio krāsām un citas.

Pasākuma programma - drīzumā. Kā ierasts notiks arī zemnieku un amatnieku tirgus 10.00-16.00.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.