Lielais modes un dizaina tirgus 25. maijā

25. maijā gaidām Jūs uz Kalnciema kvartāla Lielo modes un dizaina tirgu, kas pulcēs modes preču pārstāvjus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ar jaunām apģērbu un aksesuāru kolekcijām. Tirgū būs unikāli atradumi un izdevīgi pirkumi, tādēļ modes un stila entuziasti aicināti ierasties jau no paša rīta!

Zīmolu pārstāvji palīdzēs papildināt vasaras garderobi ar izteiksmīgiem apģērbiem un aksesuāriem. Tirgū piedalīsies Latvijas dizaineru apvienība Butterman un pirmo reizi aksesuāru dizainere BurbergaRada. No kaimiņvalstu modes būs pieejami sieviešu apģērbi no ŠARKA daiktų kelionės, Indigo Textile Studio somas, Gera Aura aksesuāri, un unikālas piespraudes no KUMA Design. Kvalitatīvus ādas apavus un somas piedāvās June9Concept. Košas kleitas piedāvās Ecattus, Cita Rota, YUTA, modes veikals M50 kopā TUUB. Jaunas krāsas vasarai piešķirs Karels, IR stilā, Colorfall, un akcentu dāvās NADA, Verba, Daiļrades dizains. Ar aktuālo upcycling modi iepazīstinās zīmols ZĪLE. Vīrieši varēs iegādāties Volfwood accessories apročpogas, savukārt par jaunāko apmeklētāju stilu parūpēsies Hebe, PetraLV, WUF kids. Visas dienas garumā par regeja mūzikas ritmiem rūpēsies DJ Horen & Speiss (RIGA Reggae).

Lai vieglāk pieņemtu lēmumu, kuru kleitu izvēlēties vai kuri auskari labāk izskatīsies pie jaunās somas, spēļu bedrē pie skatuves varēs noskatītās preces pielaikot. Parūpēties par savu labsajūtu palīdzēs pirtnieks un masieris Vilnis. Iepriekš pierakstoties, varēs saņemt roku, kāju un muguras masāžu, kā arī atveldzēties ar kādu sejas masku.

PROGRAMMA:

10.30-15.30 Dj Horen & Speiss (RIGA Reggae)

Viņi spēlēs pār koku galotnēm, no galerijas jumta, lai dzird viss Āgenskalns!

Spēļu bedrē

10.00-16.00 Skaistumkopšanas meka

Masieris un pirtnieks Vilnis palīdzēs atslābināties, sniedzot roku, kāju un muguras masāžas.

Brūnās mājas zālē

11.00-15.00 lietuviešu māksliniece Aurelija Šiupienienë no zīmola Gera Aura. Aurelija Šiupienienë kopā ar bērniem taisīs dizaina koka aksesuārus. Parādīs, kā apgleznot koka formas ar akrila krāsām un izveidot piespraudes augu un meža dzīvnieku veidolā.

Galerijā

20.-25.maijā būs pop-up veikals

Piedalīsies Rain Sisters, Espatte, Be-with, Epifania nightwear, Nelson fashion, MAASA, OWA, TRUDE, NOrdicSummerSet, AWEI, Mētra, Pure Crystal Jewelry, Moona

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.