Lielais modes un dizaina tirgus Kalnciema kvartālā 28. maijā

28. maijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks Lielais modes un dizaina tirgus! Tas vienuviet pulcēs vairāk nekā 70 modes preču tirgotājus ar jaunākajām kolekcijām un lielākajām iepriekšējo sezonu izpārdošanām.


Zīmoli piedāvās aktuālās modes tendences un priecēs ar vasarīgiem jaunumiem. Jaunas apģērba kolekcijas varēs sastapt pie ZIB, Vaira Vīksne, Linotēka, SARMA linen&wool design, Woolings un Sanfashion, skaistas un oriģinālas rotas piedāvās Liepas Rotas, Ledene, Glass Berries, Astra Stones un Rozenthal ceramics studio, bet tērpu ar košiem aksesuāriem varēsiet papildināt pie DER Design, Cepuru darbnīca un RR. Savukārt dizaina traukus būs sarūpējuši Laima Ceramics, Katrīnas keramika un Ozolins Pottery. Satiksim arī jaunpienācējus, kas savas kolekcijas Kalnciema kvartālā prezentēs pirmo reizi – Lokali un PO apģērbi.


Šajā dienā savas izvēlētās modes preces varēs pielaikot Vīnu veikala zālē, kur būs speciāli iekārtota ģērbtuve kleitu, svārku un aksesuāru piemērīšanai. Papildus apmeklētāji aicināti baudīt kādu dzirkstošo dzērienu vai kafiju kafejnīcā un nogaršot iknedēļas tirgotāju kūkas, sierus, sezonālos labumus un Latvijas zemenes.