Līgo tirgus 17.-20. jūnijā

Šogad Kalnciema kvartālā sagaidīsim saulgriežus četru dienu garumā – no 17. līdz 20. jūnijam! Notiks Kalnciema kvartāla tirgus, kurā varēs sagatavoties un saposties Līgo svinībām, jo visu nepieciešamo būs sarūpējuši zemnieki un amatnieki no visas Latvijas. Vienlaikus mūsu pagalmā notiks Street -2m- Food Kalnciema kvartālā ar alternatīvo Līgo ēdienkarti!

Trešdien, ceturtdien, piektdien Līgo tirgus notiks plkst. 12.00-20.00, bet sestdien kā ierasts – plkst. 10.00-16.00.

Sākot no trešdienas tirgū atradīsiet oriģinālus darinājumus no lina kleitām un tautiskām rotām līdz Colorfall lietusmētēļiem, Kaltene.com vēsturiskiem plakātiem no LNB arhīviem, Mūzikas veikals UPE maziem mūzikas instrumentiem, Butterman košajiem astoņkājiem un ZIB* apģērbiem, GAIJA elegantiem auskariem un vēl!

Tiem, kas steidzas pie dabas jau piektdien, iesakām iebraukt pēc Latvijas svētku deliaktesēm. Neviens Līgo vakara un Jāņu dienas galds neiztiks bez sieriem, lauku maizes, kūpinājumiem, Latvijas zemenēm, dārzeņiem un zaļumiem!

Trīs dienu garumā piedalīsies arī iemīļotākie Street Food festivāla dalībnieki un iepazīstinās ar citu kultūru tradicionālām maltītēm – gruzīnu hačapuri, beļģu vafeles, indiešu virtuve, uzbeku plovs un vēl!