Līgo tirgus 22. jūnijā

22. jūnijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla Līgo tirgu izrotās vainagi, meijas un zāles, savukārt sagatavot svētku uzkodas palīdzēs zemnieki un mājražotāji, jo piedāvājumā būs sieri visās variācijās, svaigi cepta maize, kūpinājumi, tējas un medus no smaržīgajām Latvijas vasaras pļavām, varēs iegādāties arī tradicionālos svētku našķus, sklandraušus un koču. Kamēr meklējat visu nepieciešamo svinībām, piesēdiet Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā&kafe ar atspirdzinošu dzērienu vai uztaisiet pikniku ābeļdārzā. Tikmēr bērni varēs darboties kādā no radošajām darbnīcām.

Plkst. 11.00-15.00 notiks dabīgās kosmētikas darbnīca, kur katrs varēs sev pagatavot ķermeņa un sejas kopšanas produktus tikai no dabīgām kvalitatīvam sastāvdaļām. Katrs ne tikai izbaudis pagatavošanas procesu, bet arī uzzinās kam ir domāta katra sastāvdaļa un kāpēc tā ir tik svarīga mūsu ādai. Dabīgas kosmētikas dabnīcu vadīs Inga Kraukle, sertificēta skaistumkopšanas speciāliste. Dalība: 3-5 eiro.

Plkst. 11.00-15.00 Irbe Andersone kopā ar mammu Kristīni mācīs, kā uztaisīt savu māla podiņu un iestādīt tajā ozolu. Dalība: 3 eiro.

Plkst. 12.00-14.00 vainagu pīšana kopā ar Līgu uz Kalnciema un Melnsila ielas stūra. Bezmaksas.