Limbažu novada diena Kalnciema kvartālā 15. oktobrī

15. oktobrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāls aicina uz Limbažu novada tirgu! Vairāk nekā 20 Limbažu novada zemnieki, amatnieki un mājražotāji tirgos sava novada tradicionālos ēdienus, ikviens varēs apgūt dažādas nēģu receptes, tūrisma centrs iepazīstinās ar skaistākajām apskates vietām, uz skatuves muzicēs Limbažu pūtēju orķestris “Lemisele”, uzstāsies vokālais ansamblis “Reiz bija” un notiks leļļu teātra izrāde.

Kalnciema kvartālā varēs nogaršot “Gogelmogels” saldējumu un nēģus burciņās, bet “Zivju kiosks” būs ieradies ar savu busiņu un uz vietas vārīs un cienās ar karstu nēģu zupu. Zivju cienītājiem būs ekskluzīva iespēja iegādāties “Reņģu pavārgrāmatu” un apgūt jaunas nēģu receptes. Amatnieki būs sarūpējuši ādas izstrādājumus, dabīgo kosmētiku, lina apgērbu un siltus adījumus. Limbažu muzeja darbinieki vadīs radošo darbnīcu bērniem, savukārt uz skatuves uzstāsies Limbažu kultūras nama vokālais ansamblis “Reiz bija”, pūtēju orķestra “Lemisele” muzikanti un varēs vērot Limbažu Improvizācijas Leļļu teātra studijas izrādi “Bīskaps Alberts un Baumaņu Kārlis”.


Vienlaikus tirgū piedalīsies arī iemīļotie iknedēļas tirgotāji ar apmeklētāju iecienītajiem labumiem.


Programma:
Plkst. 10.00 uzstāsies Limbažu kultūras nama pūtēju orķestra “Lemisele” mūziķi


Plkst. 11.10-11.50 Limbažu Improvizācijas Leļļu teātra studijas “Ilze” leļļu teātra izrāde “Bīskaps Alberts un Baumaņu Kārlis”


Plkst. 11.00-15.00 Limbažu biedrības “9Arodi” radošā darbnīca “Rakstainās jostiņas”


Plkst. 11.00-15.00 Limbažu muzeja radošā darbnīca Diānas Nipānes vadībā “Papīra liešana”


Plkst. 12.00-12.45 Agris Liepiņš spēlēs saksofonu


Pkst. 13.00-13.45 ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies Limbažu kultūras nama vokālais ansamblis “Reiz bija” ar Lustīgo Tirgus programmu, ko vadīs Sandra Budeviča


Plkst. 15.00-16.00 uzstāsies  Normunds Ķietis un Inita Āboliņa