Mākslinieku Mailo Štern un Bila Lagūna performances Kalnciema kvartāla galerijā 14. septembrī

14. septembrī plkst. 19.00 Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies divas performances kopā ar performanču māksliniekiem Mailo Štern un Drag Kings Bils Lagūns. Performances notiek Alises Rudēvicas izstādes “pa īstam Absolūti Neticami” ietvaros.


Mailo Štern (he/him) ir mākslinieks, kura galvenā izteiksmes forma ir performances caur savu ķermeni, balsi un instalācijām. Viņa darbi atspoguļo paša personīgās pārmaiņas, kas ietver izpratni par seksuālo orientāciju, dzimtes identitāti, saskarsmi ar bērniem un ieskatu vecāku dzīvē. Ikdienā Mailo strādā mākslas un aktīvisma jomā, kurā aizrautīgi pēta dažāda rakstura problēmas un meklē tām risinājumus gan savam, gan sabiedrības kopējam labumam.
Bils Lagūns (he/him) ir Drag Kings, kas uzstājies Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā un Lielbritānijā. Viņš ir veiksmīgs, ļoti harizmātisks un nedaudz ekstrēms. Bila Drag King performances ir komiskas, uz satīru balstītas karikatūras. “Viņš ir riktīgi labs čoms, ja esi gatavs smieties par viņa jokiem. Bet kas padara Bilu par vīrieti?,” savā performancē ieintriģē pats mākslinieks.


Pasākums ir bez maksas.