Marija Naumova FlyMeAway koncertā 24. augustā

24. augusta vakarā Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertu Francijas noskaņās sniegs no Francijas atgriezusies latviešu iemīļotā dziedātāja Marija Naumova. Koncerta patroni ir brīvdienu tūroperatori FlyMeAway un šī vakara patronese būs Dižona, Burgundijas galvaspilsēta, sinepju un Creme de Casis dzimtene, uz kuru drīzumā tiks rīkoti jauni, aizraujoši ceļojumi.

Pasākums tiks aizvadīts Francijas tematikā ar īpašo viešņu Mariju Naumovu.

Marija par koncertu: "Es priecājos, ka uzstāšos Kalnciema kvartālā - tajā mājīgajā pagalmā ar savu stilu un noskaņu. Vēlos radīt franču atmosfēru, kas man ir tik ļoti tuva un kas, manuprāt, ir ļoti piemērota šai burvīgajai vietai. Spēlēsim labi pazīstamas franču melodijas un dziesmas no mana jaunākā albuma "Uz Ilūziju tilta”, kas ierakstītas Parīzē. Mūziku albumam komponējis izcilais franču mūziķis un komponists Sebastjens Žinjo un vienreizējo dzeju sarakstījuši Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš."

Koncertā piedalīsies mūziķi: Rolands Beļevičs, Norberts Skraucis, Ingus Feldmanis, Andris Buiķis, Jegors Kovaikovs.

Vakara pirmajā daļā dzirdēsim jauno, talantīgo mūziķi-arfisti un performanču mākslinieci Elizabetu Lāci, kura veido ļoti atšķirīgus muzikālus priekšnesumus un šobrīd studē performanci Helsinku mākslu universitātē un teātra režiju Latvijas Kultūras akadēmijā. Elizabeta Lāce ar iedvesmojošu koncertu šogad iesildījusi arī Dzelzs Vilku.


Norises laiks no 19.00-23.00.

Ieeja bez maksas.

Koncertu rīko Kalnciema kvartāls un FlyMeAway ar "Lielvārdes alus" atbalstu.