M.Čehova Rīgas Krievu teātra diena un tirgus 18. maijā

18. maijā Kalnciema kvartāla pagalmu piepildīs mūzikas skaņas, jo tirgū viesosies M.Čehova Rīgas Krievu teātris, ar kuru esam veiksmīgi uzsākuši un turpinām sadarbību. Uz skatuves kāps vairāki zināmi teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām teātra izrādēm. Tirgus norisinās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00.

Tirgū ir sākusies saldējuma sezona – dabīgu kārumu piedāvās Skrīveru mājas saldējums un Gogelmogels home made ice cream. Sēklu muss un Z/S “Liepas” sarūpēs veselīgus našķus no sēklām, ogām, augļiem un dārzeņiem. Šoreiz tirgū atgriežas lins – elegantas kleitas būs iespējams atrast pie "Art floral", lina apģērbu bērniem sarūpēs "Mans enģelis" un Tiny Bunny un saulgriežu svārkus varēs jau laicīgi iegādāties pie Laimlini. 


Plkst. 13.00-14.30 uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām repertuāra izrādēm “Kerija”, “Kabīrija”, “Spoks no Kentervilas”, “Odesa, Burvīgā pilsēta” un aktieru solo dziesmām. Teātris īpaši šai dienai būs sagādājis pārsteigumus.


Plkst. 12.00-14.00 galerijā darbosies privātas skolas Domdaris audzēkņi, kuri šoreiz mācīs citiem bērniem un pieaugušajiem, kā taisīt labirintus. Tie būs prāta mežģi – labirintu spēļmantas. Darba rīku klāstā būs veci CD vāciņi, lodītes un pērlītes, otrreiz izmantojami papīri, dažādi kociņi.


Dalība visos pasākumos bez maksas.


Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.