Meteņu svinības Kalnciema kvartālā 4. februārī

4. februārī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū svinēsim lustīgos gadskārtu svētkus Meteņus! Ar košām maskām pavadīsim ziemu un kopā ar "Teikas Muzikantiem" atmodināsim pavasari un nogaršosim Meteņu ēdienkarti.
Kalnciema kvartāla tirgotāji gaidīs un cienās ar svētku ēdieniem - uz uguns tiks vārīta zupa, "Hogroast" uz iesma grilēs veselu cūku, sasildīties ar karstiem dzērieniem un zāļu tēju varēs Kalnciema kvartāla kafejnīcā. Tā kā tradicionāli šie svētki tiek gaidīti ar prieku, bērni un pieaugušie aicināti vizināties Kalnciema kvartāla karuselī.


Plkst. 10.30 Meteņus Kalnciema kvartāla pagalmā ieskandinās tautas mūzikas grupa "Teikas Muzikanti", kas iesaistīs apmeklētājus jautrās rotaļās, dziesmās un dejās.


Plkst. 11.00 galerijā ikviens aicināts izgatavot savu atstarotāju vai nozīmīti radošājā darbnīcā, lai gada tumšajā laikā uz ielas justos drošāk.


Šajos svētkos īpašs atradums būs mākslinieces Jevgeņijas Kiļupes krāšņās Latvijas mežos un mājās mītošo dzīvnieku maskas, kas darinātas senajā papjē mašē tehnikā. Tās varēs piemērīt un iegādāties galerijā.

Dalība bez maksas.