Neatkarīgais tirgus 16. novembrī

16. novembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā tiksimies gada patrioskākajā pirmssvētku tirgū, kurā varēs atrast uzkodas valsts karoga krāsās, piemeklēt oriģinālus aksesuārus un satikt Latvijas zemniekus, amatniekus un mājražotājus.

Tirgus gozēsies sarkanbaltsarkanajās krāsās – Anitas Zudragas baltās pērļu rotas, Ledenes koši sarkanie auskari, Jura Kuzmana adītās tautiskās cepures un šalles. Inga Skrastiņa no zīmola Baltu spēka zīmes veido skaistas un askētiskas baltu zīmju gleznas, Jānis katram izstāstīs par latviešu zīmju spēku, kas attēlotas viņa veidotās rotās. Pirmo reizi piedalīsies zīmols Monk Island, kas visus iepazīstinās ar alternatīvu mutes higēnas līdzekli ar balinošu efektu. Pilnā sparā rit arī svētku sarkanbaltsarkanais pārtikas klāstā - dzērveņu sīrupi, balti rāceņi, sarkani āboli, čili pipari un balts lauku piens pie z/s “Rītnieki”. Aicinām arī iestiprināties ar siltām pusdienām: zivju zupa pie ZVEJNIEKU SĒTA "DIENIŅAS", briežu gaļas zupa pie “Tirgus brālis” vai arī dažādu veidu burgeri pie "Sidrabjēra".


No plkst. 11.00 līdz 15.00 galerijā Līga Berga aicina piedalīties radošajā darbnīcā, kurā ikviens varēs uztaisīt atstarotāju ar karodziņu. Dalības maksa 0,50 eiro.