No 6. jūnija galerijā Sandras Strēles izstāde "Laimes spēle"

No 6. līdz 28. jūnijam Kalnciema kvartāla galerijā skatāma mākslinieces Sandras Strēles izstāde “Laimes spēle”. 


Vairāk par izstādi stāsta māksliniece:

“Izstāde “Laimes spēle” aicina izvērtēt ikdienišķo neziņu un nejaušo notikumu klātesamību, par kuru visdrīzāk nemaz neaizdomājamies un pat nepamanām. Līdz brīdim, kad apjaušam, ka esam ņēmuši dalību kādā spēlē, kuras iznākums ir nezināms un atkarīgs ne tikai no mums, bet no vēl daudziem citiem reizinātājiem un reizināmajiem. Laiks gleznojumos un starp tiem šķiet sastindzis un vienlaikus velkamies mūžīgi.”


Sandra Strēle 2016. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju, iegūstot maģistra grādu Glezniecības nodaļā, kā arī vienu semestri pavadījusi studentu apmaiņas programmas ietvaros Antverpenes Karaliskajā Mākslas akadēmijā. Māksliniece 2012. gadā saņēmusi Borisa un Ināras Teterevu fonda vizuālās mākslas stipendiju, 2014. gadā – Brederlo fon Sengbuša mākslas balvu, 2016. gadā – SEB bankas stipendiju glezniecībā, 2019. gadā – prestižo The Elizabeth Greenshields Foundation stipendiju Kanādā (2019, 2021) – un 2019. gadā – Jaunās gleznotājas balvu. Sandra Strēle aizvadījusi vairākas personālizstādes, piedalījusies grupu izstādēs un mākslinieku rezidencēs Itālijā, Baltkrievijā, Igaunijā, Lietuvā, Norvēģijā, Indijā, Beļģijā, Vācijā, Francijā un citur.


Izstāde Kalnciema kvartāla galerijā atvērta katru darba dienu plkst. 10.00-18.00 un sestdienās plkst. 10.00-16.00, svētdienās galerija slēgta. Ieeja bez maksas.