Pasaules mūzikas koncerts // Orkesta Mendoza Kalnciema kvartālā 28. maijā

28. maijā 19. gs. koka māju pagalmā ar eklektiskiem latīņu mūzikas ritmiem publiku iekustinās unikāls un enerģisks orķestris no Arizonas Orkesta Mendoza, kas virtuozi pēta un apvieno neskaitāmus latīņu mūzikas stilus. Pirmo reizi Kalnciema kvartālā notiks tāda vēriena pasaules mūzikas koncerts.  Žurnāls “Rolling Stones” atzina viņu albumu “Vamos A Guarachar!” (2016) par vienu no labākajiem latīņu mūzikas albumiem un raksturoja to kā “revolūciju latīņu mūzikā”. PĀRCELTS

Pirmo reizi uz koncertu aicinām iegādāties biļetes! Pirmās 100 biļetes par īpašo cenu: https://ej.uz/3nke.

Ieeja no plkst. 19.00.

Koncerts notiek ar ASV vēstniecības atbalstu.

“Sergio Mendoza y La Orkestra” ir izcils indie-mambo orķestris no Tuksonas, Arizonā, kas 2017. gadā tika pasludināts par vienu no veiksmīgākajām un interesantākajām apvienībām latīņu mūzikā. Latīņu perkusijas, akordeons, saksofons, trompete, kontrabass, vijole, klarnete un ģitāras rada skaļu, vētrainu mambo un cumbia mūziku ar intensīvu psihodēliskās mūzikas piesitienu, kas rada kvalitatīvu un pārdabisku skaņu. 2009. gadā orķestri dibinājis harizmātiskais dziedātājs un ģitārists Sergio Mendoza, kurš arī ir šī latīņu orķestra vadītājs.

Orķestris sastāv no 7 dalībniekiem:

• Sergio Mendoza – vokāls, klavieres, ģitāra

• James Peters – bungas, perkusijas

• Marco Rosano – saksafons, klarnete, akordions, trambons

• Sean Rogers – kontrabass

• Raul Marquez - trompete, ģitāra, vokāls

• Brian Lopez - ģitāra, vokāls

• Quetzal Guerrero - vijole, vokāls

“Sergio Mendoza y La Orkesta” ir atstājuši neaizmirstamu iespaidu daudz un dažādos mūzikas festivālos, kā, piemēram, “Pachanga Latino” un “Santiago de Compostela”, Spānijā. Orķestris uzstājās WOMEX pasaules mūzikas konferencē pat trīs reizes, kas ir ļoti liels retums ASV.

Dejas vakara garumā ir garantētas, klausieties šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=GVpGE8a7Mis

https://www.youtube.com/watch?v=aP-5cq5b154